Wieża widokowa w Ustce

  • Ustka, Promenada Nadmorska

Wieża widokowa w Ustce Atrakcje naturalne

fot. https://wakacjezdzieciakiem.pl/

Wieża widokowa Ustka

Jedną z ciekawszych atrakcji serca wakacyjnej Ustki, promenady nadmorskiej, jest biało-niebieska wieża widokowa, z której można podziwiać całą promenadę, usteckie plaże, a także położone nieopodal klify w Orzechowie.

Aktualnie, wieża widokowa jest połączona z Tawerną Rybacką, a zatem, odwiedzimy w tym miejscu są polecany wszystkim osobom, które mają ochotę na smaczną i świeżą rybkę. Wspięcie się po schodach na szczyt wieży widokowej automatycznie zapewni nam spalenie przynajmniej części spożytych kalorii.

Tawerna Rybacka połączona z wieżą widokową w Ustce jest czynna siedem dni w tygodniu, od godziny 8:00 do godziny 22:00. Osobom, które lubią podziwiać piękno przyrody z dużej wysokości możemy polecić również dwie inne atrakcje: znajdującą się na promenadzie morskiej latarnię morską, a także wieżę widokową w Orzechowie, znajdującą się kilka kilometrów na wschód od Ustki. Biorąc pod uwagę walory okolicznej przyrody, warto zafundować sobie prawdziwą ucztę dla oczu.

Wieża widokowa w Ustce z pewnością zapewni nam wiele wrażeń i pozwoli uchwycić świetne zdjęcia. Ogólnie jest to idealne miejsce dla fotografów, którzy bardzo często wybierają je, do wykonywania swoich kolejnych prac. Wieża widokowa zapewnia bowiem nie tylko atrakcję z góry, lecz jest także wyjątkowym elementem z wierzchu. Dlatego jest doceniana przez turystów z naszego kraju i nie tylko.

Wieże widokowe to miejsca, które każdy z nas lubi oglądać i chętnie się w nie wybiera. Nie inaczej powinno być w Ustce, która także posiada swoją własną wieżę widokową, która dostępna jest dla wszystkich zainteresowanych turystów. Gorąco zapraszamy do sprawdzenia tego miejsca!

  • Wstęp: 2 zł

  • Zarezerwuj sprawdzone noclegi bez pośredników!

  • ✅ Zobacz wszystkie oferty: Noclegi Ustka
    ✅ Szczególnie polecamy: Pokoje w Ustce

Zobacz lokalizację:

Galeria zdjęć

Atrakcje - w okolicy

Obiekty w Ustce

Ustka - zobacz w okolicy