Atrakcje Ustka


Promenada nadmorska w Ustce

Ustka
Promenada nadmorska to jedno z najważniejszych atrakcji Ustki, która w sezonie tętni życiem praktycznie przez całą noc. To długi ciąg spacerowy położony na wydmach. Zobacz więcej informacji.

Park Linowy w Ustce

Ustka
Park Linowy w Ustce funkcjonuje od 2010 roku i jest usytułowany w lesie sosnowym w bliskim sąsiedztwie brzegu morza. Miejsce to warto odwiedzić także dla walorów prozdrowotnych.

Muzeum Figur Woskowych w Ustce

Ustka
Wśród najważniejszych atrakcji turystycznych Ustki należy wymienić Muzeum Figur Woskowych położnych na nadmorskiej promenadzie. To świetna propozycja zarówno dla najmłodszych wczasowiczów, jak również młodzieży oraz osób dorosłych.

Muzeum Chleba w Ustce

Ustka
Jeśli chcesz zwiedzić najważniejsze atrakcje turystyczne w Ustce, nie zapomnij zarezerwować sobie czasu na odwiedzimy w Muzeum Chleba. Dowiedz się więcej.

Latarnia morska w Ustce

Ustka
Jedną z atrakcji Ustki jest jedna z najpiękniejszych, polskich latarni morskich. To ważne miejsce, które z pewnością należy umieścić na liście miejsc wartych odwiedzenia w tym mieście.

Plaża w Ustce

Ustka
Szeroka Plaża Wschodnia w Ustce to bez wątpienia jedna z najpiękniejszych oraz najwyżej ocenianych plaż położonych nad Morzem Bałtyckim. To prawdziwa perła Ustki.

Wieża widokowa w Ustce

Ustka
Jedną z ciekawszych atrakcji Ustki jest biało-niebieska wieża widokowa, z której można podziwiać całą promenadę, usteckie plaże, a także położone nieopodal klify.

Port rybacki w Ustce

Ustka
Podczas wakacji w Ustce warto zafundować sobie rejs prawdziwy statkiem żaglowym. Wielu turystów często pyta o taką możliwość. Takie atrakcje może nam zafundować Port Rybacki w Ustce

Pomniki w Ustce

Ustka
Osobom preferującym aktywne spędzanie wolnego czasu na wakacjach możemy polecić trzy pomniki w Ustce, które należą do ważnych wizytówek miasta. Zobacz.

Skwer Aliny Skibniewskiej

Ustka
Szukasz miejsca, w którym mógłbyś wypocząć podczas pobytu w Ustce? Takim miejscem jest Skwer Aliny Skibniewskiej. Dowiedz się więcej o tej atrakcji w Ustce.

Bunkry Blüchera

Ustka
Bunkry Blüchera to ciekawa atrakcja w Ustce dla pasjonatów wojska. Park rozrywkowy i historyczny Bunkry Blüchera to bardzo popularny Park Historii oraz Rozrywki. Musisz go odwiedzić.