Atrakcje Ustka

Znaleziono 20 atrakcji w Ustce i okolicy

Promenada nadmorska w Ustce

Ustka
Promenada nadmorska to jedno z najważniejszych atrakcji Ustki, która w sezonie tętni życiem praktycznie przez całą noc. To długi ciąg spacerowy położony na wydmach. Zobacz więcej informacji.

Park Linowy w Ustce

Ustka
Park Linowy w Ustce funkcjonuje od 2010 roku i jest usytułowany w lesie sosnowym w bliskim sąsiedztwie brzegu morza. Miejsce to warto odwiedzić także dla walorów prozdrowotnych.

Muzeum Figur Woskowych w Ustce

Ustka
Wśród najważniejszych atrakcji turystycznych Ustki należy wymienić Muzeum Figur Woskowych położnych na nadmorskiej promenadzie. To świetna propozycja zarówno dla najmłodszych wczasowiczów, jak również młodzieży oraz osób dorosłych.

Latarnia morska w Ustce

Ustka
Jedną z atrakcji Ustki jest jedna z najpiękniejszych, polskich latarni morskich. To ważne miejsce, które z pewnością należy umieścić na liście miejsc wartych odwiedzenia w tym mieście.

Plaża w Ustce

Ustka
Szeroka Plaża Wschodnia w Ustce to bez wątpienia jedna z najpiękniejszych oraz najwyżej ocenianych plaż położonych nad Morzem Bałtyckim. To prawdziwa perła Ustki.

Port rybacki w Ustce

Ustka
Podczas wakacji w Ustce warto zafundować sobie rejs prawdziwy statkiem żaglowym. Wielu turystów często pyta o taką możliwość. Takie atrakcje może nam zafundować Port Rybacki w Ustce

Pomniki w Ustce

Ustka
Osobom preferującym aktywne spędzanie wolnego czasu na wakacjach możemy polecić trzy pomniki w Ustce, które należą do ważnych wizytówek miasta. Zobacz.

Bunkry Blüchera w Ustce

Ustka
Bunkry Blüchera to ciekawa atrakcja w Ustce dla pasjonatów wojska. Park rozrywkowy i historyczny Bunkry Blüchera to bardzo popularny Park Historii oraz Rozrywki. Musisz go odwiedzić.

Obiekty w Ustce