Muzeum Figur Woskowych w Ustce

  • Ustka, Promenada Nadmorska

Muzeum Figur Woskowych w Ustce Rozrywka

fot. https://www.facebook.com/Figuryustka/

Wśród ciekawych atrakcji turystycznych Ustki należy wymienić Muzeum Figur Woskowych położnych na nadmorskiej promenadzie. To świetna propozycja zarówno dla najmłodszych wczasowiczów, jak również młodzieży oraz osób dorosłych.

Muzeum Figur Woskowych Ustka

W muzeum możemy podziwiać figury woskowe sławnych osób, ikon popkultury, a także postaci fikcyjnych znanych z filmów i bajek. Największym zainteresowaniem cieszą się figury ukazujące: Marylin Monroe, Angelinę Jolie, Harry’ego Pottera, Micka Jaggera oraz Freddy’ego Mercury. Zwiedzającym oddano do dyspozycji także kajutę Kapitana Jacka Sparrowa, w której znajduje się woskowa figura Johnny’ego Deppa, który wcielił się w rolę filmowego kapitana. Jedną z atrakcji muzeum jest również gabinet krzywych luster.

Muzeum Figur Woskowych w Ustce jest położone na promenadzie nadmorskiej nieopodal latarni morskiej. Atrakcję można odwiedzić siedem dni w tygodniu w godzinach 10:00 – 22:00. Wstęp do muzeum wymaga zakupienia biletu.

Figury woskowe bardzo interesują Polaków i są dla nich inspirujące. Jeśli i Państwo doskonale odnajdują się w temacie figur woskowych, gorąco zachęcamy do obejrzenia eksponatów, które dostępne są w Ustce. Z pewnością zrobią one wrażenie na wszystkich odwiedzających.

  • Wstęp: Płatny
  • Strona atrakcji: https://woskowe.ustka.pl/

  • Zarezerwuj sprawdzone noclegi bez pośredników!

  • ✅ Zobacz wszystkie oferty: Noclegi Ustka
    ✅ Szczególnie polecamy: Domki w Ustce

Zobacz lokalizację:

Galeria zdjęć

Atrakcje - w okolicy

Obiekty w Ustce

Ustka - zobacz w okolicy