Muzeum Chleba w Ustce

  • Ustka, Marynarki Polskiej 49

Muzeum Chleba w Ustce Kultura

fot. http://www.muzeumchleba.pl/

Jeśli chcesz zwiedzić najważniejsze atrakcje turystyczne w Ustce, nie zapomnij zarezerwować sobie czasu na odwiedzimy w Muzeum Chleba w Ustce. To wyjątkowe miejsce, w którym możesz zapoznać się z ponad dwoma tysiącami imponujących zabytków ukazujących przyrządy, narzędzia oraz maszyny, które były wykorzystywane do wypieku chleba na przestrzeni lat. Muzeum cieszy się dużym zainteresowaniem w sezonie letnim. Jest popularnym punktem wielu wycieczek zorganizowanych.

Muzeum Chleba - Ustka

Wizyta w tym miejscu pozwala również zakupić smaczne wypieki, które są zachwalane przez wszystkich wczasowiczów, którzy mieli okazję odwiedzić Muzeum Chleba w Ustce. Mieści się ono na Starówce, na poddaszu piekarni Eugeniusza i Adama Brzóski. Biorąc pod uwagę duże zainteresowanie tym miejscem, warto umówić termin zwiedzania telefonicznie.

Muzeum Chleba w Ustce mieści się przy ulicy Marynarki Polskiej 49 i jest czynne od poniedziałku do soboty w godzinach 11:00 – 17:00.
Wybierając to muzeum jako atrakcję, nie będziemy rozczarowani. Muzeum Chleba w Ustce jest znane w całej Polsce i cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród wszystkich turystów, którzy przyjeżdżają na swój wypoczynek do Ustki.

Telefon: 59 814 48 40

  • Wstęp: Bezpłatny
  • Strona atrakcji: http://www.muzeumchleba.pl/
  • Polecamy: Wczasy w Ustce

Zobacz lokalizację:

Galeria zdjęć

Atrakcje - w okolicy

Obiekty w Ustce

Ustka - zobacz w okolicy