Park Linowy w Ustce

  • Ustka, trakt Solidarności

Park Linowy w Ustce Rozrywka

fot. http://www.park-linowy.ustka.pl/

Park Linowy - Ustka

Miłośnikom aktywnego spędzania czasu na wakacjach polecamy Park linowy Na Wydmie w Ustce. Położony w urokliwym miejscu cieszy się ogromną popularnością wśród wczasowiczów odwiedzających Ustkę.

Dostępne są tutaj cztery trasy: dziecięca, dwie średnie dla młodzieży i dorosłych, a także jedna wysoka dedykowana osobom, które cenią sobie wyzwania i nie boją się dużych wysokości.

Park Linowy w Ustce funkcjonuje od 2010 roku i jest usytułowany w lesie sosnowym w bliskim sąsiedztwie brzegu morza. Miejsce to warto odwiedzić także dla walorów prozdrowotnych. Podczas aktywności możemy bowiem pooddychać jodem, który ma korzystny wpływ na odporność organizmu.

Na czterech trasach położono 60 atrakcji, dzięki czemu, pokonywanie kolejnych przeszkód daje nam dużą satysfakcję oraz pozwala podziwiać kolejne walory tego miejsca. Jeśli uwielbiasz aktywne spędzanie wolnego czasu, park linowy w Ustce to miejsce, które koniecznie warto odwiedzić.

Park linowy Na Wydmie jest położony na trakcie Solidarności. Możemy go odwiedzić siedem dni w tygodniu w godzinach od 10:00 do 20:00.  
Dla fanów spragnionych aktywnych atrakcji jest to jedna z lepszych propozycji. Dzięki niej, będziemy mogli cieszyć się aktywnym wypoczynkiem na świeżym powietrzu.

Czy może być coś lepszego, niż taka forma spędzania wolnego czasu w towarzystwie bliskich lub rodziny? Przekonajmy się o tym samodzielnie, wybierając park linowy na wydmie w Ustce jako atrakcję w danym dniu urlopowym!

  • Wstęp: Płatny
  • Strona atrakcji: http://www.park-linowy.ustka.pl/

  • Zarezerwuj sprawdzone noclegi bez pośredników!

  • ✅ Zobacz wszystkie oferty: Noclegi Ustka
    ✅ Szczególnie polecamy: Pokoje w Ustce

Zobacz lokalizację:

Galeria zdjęć

Atrakcje - w okolicy

Obiekty w Ustce

Ustka - zobacz w okolicy