Promenada nadmorska w Ustce

  • Ustka, Promenada nadmorska

Promenada nadmorska w Ustce Atrakcje naturalne

fot. https://www.ustecki.pl/

Ustka Promenada nadmorska 

Promenada nadmorska to jedno z najważniejszych miejsc Ustki, które w sezonie tętni życiem praktycznie przez całą noc. To długi ciąg spacerowy położony na wydmach. Znajdują się tutaj sklepy z pamiątkami, restauracje, kafejki, a także liczne punkty rozrywkowe.

Ustecka promenada nadmorska jest także miejscem bogatym w atrakcje, które warto odwiedzić. Znajduje się tutaj słynna latarnia morska, Ławeczka Ireny Kwiatkowskiej, a także pomnik usteckiej Syrenki, który stanowi tło dla wielu zdjęć robionych przez wczasowiczów. Na promenadzie nadmorskiej znajduje się także muszla koncertowa.

Promenada nadmorska w Ustce ma dwa kilometry długości. Znajdziemy tu liczne atrakcje dla dzieci, młodzieży, a także osób dorosłych. To właśnie tutaj warto się udać na dobry obiad lub kolację, a także słodkie przekąski. Promenada nadmorska jest także bardzo ceniona przez osoby lubiące aktywność sportową. Szczególnie w porze porannej warto się tutaj udać na jogging.

Promenada nadmorska w Ustce to miejsce spotkań a także wspólnego spędzania czasu. Jeśli jesteśmy w Ustce, z pewnością nie raz znajdziemy się na Promenadzie, która oferuje nam wiele świetnych atrakcji a także bardzo dobrą żywność w restauracjach. Jest to miejsce, które jest wizytówką Ustki i które posiada w sobie wiele pozytywnego znaczenia. Gorąco zapraszamy nad nadmorską promenadę w Ustce!

Zobacz lokalizację:

Galeria zdjęć

Atrakcje - w okolicy

Obiekty w Ustce

Ustka - zobacz w okolicy