Plaża w Ustce

  • Ustka

Plaża w Ustce Atrakcje naturalne

źródło: www.slupczewski.pl, Michał Słupczewski - Fotografia Lotnicza"

Ustka to jeden z najpopularniejszych kurortów nadmorskich w Polsce. Po za licznymi atrakcjami oraz zabytkami, miasto może pochwalić się przestronnymi, piaszczystymi plażami, które sprostają oczekiwaniom wszystkich miłośników zarówno kąpieli słonecznych, jak również orzeźwiających kąpieli w Morzu Bałtyckim.

Plaża Ustka

Miasto posiada dwie plaże publiczne strzeżone przez ratowników: Plażę Wschodnią oraz Zachodnią. Zdecydowanie większym zainteresowaniem cieszy się Plaża Wschodnia położona wzdłuż promenady. Plaża w Ustce oferuje wiele punktów gastronomicznych oraz atrakcji, dzięki czemu, wylegiwanie na plaży można połączyć z aktywnym wypoczynkiem. Z kolei Plaża Zachodnia jest dobrym wyborem dla osób, które oczekują nieco więcej przestrzeni.

Szeroka plaża w Ustce nazywana Wschodnią to bez wątpienia jedna z najpiękniejszych oraz najwyżej ocenianych plaż położonych nad Morzem Bałtyckim. To prawdziwa perła Ustki, wraz z okoliczną promenadą nadmorską, latarnią, restauracjami, sklepami z pamiątkami oraz wieloma innymi, ciekawymi atrakcjami. 

Plaża w Ustce to odpowiednie i bezpieczne miejsce dla wszystkich turystów, dlatego też warto odwiedzić ją niejednokrotnie podczas swojego wypoczynku. Zarówno z samego rana jak i pod wieczór będzie to świetna atrakcja dla osób, które uwielbiają wodę i piękne zachody słońca. Spędzimy tutaj wiele chwil, które pozostaną z nami do końca i dzięki którym będziemy mieć świetne pamiątki w postaci wspomnień, a także może i zdjęć, na które zdecydujemy się, podczas wypoczynku na czystej i ładnej plaży w Ustce.

Gorąco polecamy to miejsce wszystkim turystom!


    Zarezerwuj sprawdzone noclegi bez pośredników!

  • ✅ Zobacz wszystkie oferty: Noclegi Ustka
    ✅ Szczególnie polecamy: Pokoje w Ustce

Zobacz lokalizację:

Galeria zdjęć

Atrakcje - w okolicy

Obiekty w Ustce

Ustka - zobacz w okolicy