Międzywodzie - noclegi

Jest niewielką nadmorską miejscowością w województwie zachodniopomorskim przyciągającą co roku na swe piękne plaże wielu turystów. Swą nazwę zawdzięcza atrakcyjnemu położeniu – leży na wschodnim krańcu wyspy Wolin na Półwyspie Międzywodzkim pomiędzy Morzem Bałtyckim a Zalewem Kamieńskim.
W ciągu wieku Międzywodzie rozwinęło się z cichej osady rybackiej w nadmorską miejscowość, która co rocznie przyjmuje wielu wczasowiczów. W latach '70 nadmorska wieś uzyskała status ośrodka leczniczego za sprawą występujących solanek bromkowo-jodowo-żelazistych oraz bardzo łagodnego mikroklimatu. Solanki przynoszą ulgę w chorobach górnych dróg oddechowych oraz narządu ruchu.
Wspaniały mikroklimat, szerokie, piękne plaże, bliskość Wolińskiego Parku Narodowego to atuty, które przemawiają o wypoczynku w kurorcie. Mierzeja na której znajduje się Międzywodzie jest wspaniałą alternatywą dla miłośników sportów wodnych. Przystań na uboczu w Międzywodziu ma swój urok, ponieważ wchodzi w głąb Zatoki Kamieńskiej. Cumują przy niej jachty, żaglówki i kutry słodkowodnych rybaków. Przy brzegu można oczywiście nabyć świeże ryby. W sezonie kursuje także statek od pobliskiego Dziwnowa (3km na wschód) do Kamienia Pomorskiego.
Wieczorne spacery przy blasku księżyca, sosnowe spokojne lasy na wydmach oraz czyste powietrze zachęcają aby odwiedzić to miejsce. A jeśli pogoda nie dopisze - sztormowe morze można bezpiecznie oglądać zza szklanego falochronu.

Atrakcje

 • bliskość Wolińskiego Parku Narodowego
 • przystań jachtowa nad Zalewem Kamieńskim
 • profesjonalne polo golfowe oddalone 8 km na zachód w okolicach Kołczewa,
 • piękne otoczenie Wyspy Wolin
 • doskonałe warunki do wędkowania na Wyspie Chrząszczewskiej
 • żeglowanie po Zalewie Kamieńskim,
 • rejsy statkiem tylko w sezonie letnim z oddalonego o 3 km Dziwnowa do Kamienia Pomorskiego,
 • kino Fala przy ulicy Westerplatte 8,
 • wypożyczalnie rowerów,
 • bardzo dużo rozrywek dla dzieci m.in. place zabaw, kule wodne,

Atrakcje okolicy

 • Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej w katedrze w Kamieniu Pomorskim - cały sezon,
 • Festiwal Współczesnej Kultury Ludowej – impreza cykliczna,
 • w lipcu plenerowe Międzynarodowe Regaty Rodzinne, na ich zakończenie Naptunalia Kamieńskie ( w programie m.in. występy zespołów szantowych),

Będąc w Międzywodziu polecamy odwiedzić lub zobaczyć

 • Woliński Park Narodowy – położony na wyspie Wolin, nieopodal Międzywodzia. Park to przede wszystkim unikatowa fauna i flora, najwyższe klify na polskim wybrzeżu, siedlisko orła bielika. Najbardziej popularne miejsca odwiedzane przez turystów to: jezioro Turkusowe o specyficznym zabarwieniu wody, Zagroda Pokazowa Żubrów oraz w pobliżu Międzyzdrojów punkty widokowe "Gosań" i "Kawcza Góra". Wparku można chodzićwyłącznie oznakowanymi szlakami turystycznymi.
 • Zalew Kamieński - oddzielony od morza mierzeją międzywodzką, na której położone jest Międzywodzie. Znajduje się na nim trzecia co do wielkości wyspa w Polsce - Chrząszczewska Wyspa. Zalew zapewnia wspaniałe warunki do uprawiania sportów wodnych oraz wędkowania. W sezonie kursują rejsy wycieczkowe z Dziwnowa do Kamienia Pomorskiego. Od strony Międzywodzia znajduje się port jachtowy.
 • Królewski Głaz u wybrzeży Chrząszczewskiej Wyspy – główna atrakcja turystycznaChrząszczewskiej Wyspy. Głaz położony jest przy północnym brzegu wyspy. Jest to potężny szaro - różowy granit wystający spod wody. Jego obwód to 20 metrów, ale widoczny jest tylko wierzchołek o obwodzie 3,5 metra. Dawniej głaz był trzykrotnie większy. W XIX wieku praktyczni Prusacy rozbili go w celu pozyskania materiału do budowy dróg. Jak głosi legenda, Bolesław Krzywousty w 1121 roku przyjmował defiladę floty pomorskiej. Natomiast w czasie II wojny światowej na kamieniu umieszczono wyrzutnie rakietową broni "V".

Ciekawe miejsca w okolicach Międzywodzia

 • Wolin - Centrum Słowina i Wikingów – na terenie skansenu znajduję się 27 zrekonstruowanych chat wraz z wyposażeniem. Skansen można zwiedzać aktywnie. Do wszystkich chat można wejść, usiąść, położyć się, wszystkiego dotknąć, poprzymierzać hełmy, stroje, wypruwać działania narzędzi. Można również zobaczyć rzemieślników przy pracy oraz wziąć udział w zajęciach lepienia z gliny, produkcji filcu, pisanie piórami gęsimi, strzelanie z łuku, Sklep z pamiątkami nawiązujące do tego okresu oraz literatura dla dzieci i dorosłych. Organizowany jest również coroczny festiwal Słowian i Wikingów, który jeszcze bardziej przybliża kulturę wczesnośredniowiecznych ludów nadbałtyckich. Największą atrakcją są jednak bitwy, podczas których ścierają się z sobą setki wojowników. Adres: Wyspa Ostrów, Recław 37, Wolin
 • Pole golfowe Amber Baltic Golf Club koło Kołczewa – oddalony ok. 8 km na zachód niedaleko Kołczewa. Na terenie obiektu znajdują się dwa duże pola – 18-dołkowe i 8-dołkowe. Dla tych, którzy załapali golfowego bakcyla, istniej możliwość uczestnictwa w Akademii Golfa pod okiem trenera Tomasza Zembrowskiego. Zajęcia dla początkujących prowadzone są w modułach po 9x50min, indywidualnie lub grupowo.
 • Nadmorski Park Miniatur w Dziwnowie – niesamowita atrakcja nie tylko dla najmłodszych. Bardzo precyzyjnie i dokładnie wykonane modele latarni morskich stoją wśród zieleni oraz licznych ławek. Wszystkie wykonane w skali 1:10 przy wykorzystaniu najnowszej techniki. Wyeksponowane w jednym miejscu pozwalają spojrzeć na nie z zupełnie innej perspektywy. Nie lada atrakcją jest miniaturowy parowóz, poruszający się pomiędzy latarniami. Znajduje się tu także miejsce zabaw dla najmłodszych oraz punkt gastronomiczny gdzie można kupić lody, gofry, smacznie zjeść i wypić kawę. Park mieści się w oddalonym na wschód Dziwnowie przy ulicy Dziwnej. Wycieczkę należy zaplanować na cały dzień.
 • Latarnia Morska "Kikut" – niewielka 18 metrowa latarnia morska położona 4km na zachód od Międzyzdrojów. Ta mała latarnia jest najwyżej położoną latarnia morską na wybrzeżu. Wysyła światło białe z wysokości 91 m n.p.m. na 29 km. Latarnia nie jest udostępniana do zwiedzania. Położona jest 8 km. na zachód od Międzywodzia.
 • Muzeum Kamieni w Kamieniu Pomorskim – można w nim podziwiać setki ciekawych minerałów, skamieniałości, a także eksponaty pochodzące z kosmosu. Jednym z najciekawszych eksponatów jest kompletny szkielet dinozaura Deinonychusa, a także meteoryt Gibeon. Cała ekspozycja liczy przeszło 2 tyś. okazów. Muzeum mieści się w XIV wiecznej Baszcie Wolińskiej, na której kondygnacjach prezentowane są eksponaty. Taras widokowy na szczycie 36-metrowej baszty jest dodatkową atrakcją. Z wieży można podziwiać średniowieczny układ uliczek, Zalew Kamieński, Wyspę Chrząszczewską oraz Głaz Królewski. Adres: ul. Słowackiego 1, Kamień Pomorski
 • Katedra św. Jana Chrzciciela w Kamieniu Pomorskim - jest najstarszym zabytkiem architektury sakralnej na terenie Pomorza Zachodniego, która powstała od XII do XV wieku. Nad wejściem można podziwiać słynne barokowe organy z 1669 roku. Po powojennej odbudowie mają one 3300 piszczałek oraz 47 głosów i są uważane za jedne z najlepszych w Polsce. Skarbiec oraz przykatedralny wirydarz udostępniony jest zwiedzającym tylko w lipcu i sierpniu. W podziemiach Katedry pochowani są wszyscy kamieńscy biskupi, jedna póki co krypty nie są udostępnione do zwiedzania.

Biuro informacji turystycznej
Centrum Informacji Turystycznej w DZIWNOWIE
ul. Szosowa 5, 72-420 Dziwnów
Tel. (0-91) 32 75 190, (0-91) 32 79 192, fax (091) 32 75 191
www.dziwnow.pl
e-mail: promocja@dziwnow.pl
Funkcjonuje całorocznie

Przydatne strony internetowe

 • Centrum Słowian i Wikingów - www.jomsborg-vineta.com
 • Muzeum Kamieni w Kamieniu Pomorskim – www.kamienpomorski.sokolowski-muzea.pl/pl
 • Katedra św. Jana Chrzciciela w Kamieniu Pomorskim www.katedra.architektura.pomorze.pl
 • Pole golfowe Amber Baltic - www.abgc.pl
 • Woliński Park Narodowy - www.wolinpn.pl
Znaleziono 219 noclegów bez pośredników.
Noclegi - Willa Poranna Bryza w Międzywodziu

Zobacz +28

Willa Poranna Bryza w Międzywodziu

Międzywodzie, pensjonaty - pokaż mapkę
morze Morze - 100m

Oferujemy noclegi w pokojach 2, 3, 4 - osobowych z łazienkami i TV, lodówką, z dostępem do aneksu kuchennego. Na terenie Wi-Fi, altanka grillowa, mini plac zabaw.

od 50 zł
Telefon
Noclegi - Dom gościnny SŁONECZNY w Międzywodziu

Zobacz +10

Dom gościnny SŁONECZNY w Międzywodziu

Międzywodzie, pokoje gościnne - pokaż mapkę
morze Morze - 400m
Komfortowe pokoje gościnne już od 25 zł za osobę!

Noclegi w pokojach 2-5 osobowych w Międzywodziu. Obiekt położony 150m od morza. Posiadamy plac zabaw, a przed domem znajduje się murowany grill wraz z wędzarnią ryb. Tanie noclegi w Międzywodziu.

od 25 zł
Telefon
Noclegi - Domki JAMAJKA

Zobacz +36

Domki JAMAJKA

Międzywodzie, domki - pokaż mapkę
morze Morze - 400m
Domki JAMAJKA w Międzywodziu

Oferujemy Państwu noclegi w domkach o wysokim standardzie dla 4-6 i 7 osób. Domki o powierzchni 60m2. Ośrodek znajduje się 300m od morza i 400m od Zalewu Kamieńskiego.

od 220 zł
Telefon
Noclegi - Dom Gościnny "Małgosia"

Zobacz +12

Dom Gościnny "Małgosia"

Międzywodzie, pokoje gościnne - pokaż mapkę
morze Morze - 150m
Tanie pokoje gościnne dla 2,3 i 4 osób - Międzywodzie

Oferujemy wynajem pokoi 2,3 i 4 osobowych. Pokoje wyposażone są w łazienkę, TV, czajnik, lodówkę itp. Na terenie obiektu posiadamy parking, plac zabaw, trampolinę, grill. Tanie noclegi w Międzywodziu.

od 30 zł
Telefon
Noclegi - Ośrodek Domków - BLISKO MORZA

Zobacz +18

Ośrodek Domków - BLISKO MORZA

Międzywodzie, domki - pokaż mapkę
morze Morze - 100m
Domki 2-pokojowe -wolne od 15 do 29 września 2-3-4-osobowe.

Nowe domki piętrowe oraz domki wolno stojące dla 2-5 osób. Domki posiadają kuchnię, RTV, grill, taras, sprzęt plażowy, pościel. Zapewniamy parking, internet, rowery...

od 25 zł
Telefon
Rabaty
6
5,7
Noclegi - Apartamentowiec Kasztanowy

Zobacz +5

Apartamentowiec Kasztanowy

Międzywodzie, apartamenty - pokaż mapkę
morze Morze - 200m
Rewelacyjne położenie, bliskość morza i sosnowego lasu, komfort.

Oferujemy noclegi w apartamentach 4 osobowych. Obiekt położony jest w miejscowości Międzywodzie, 200m od morza. Każdy apartament posiada własny aneks kuchenny i łazienkę.

od 45 zł
Telefon
Rabaty
Noclegi - Ośrodek Portus w Międzywodziu

Zobacz +14

Ośrodek Portus w Międzywodziu

Międzywodzie, ośrodki wczasowe - pokaż mapkę
morze Morze - 50m
Nasz ośrodek to wymarzone miejsce dla rodzin z dziećmi!

W naszej ofercie znajdują się pokoje 2-5 os. oraz domki dla 2-5 osób. Ośrodek PORTUS to ciekawe i przyjazne miejsce do wypoczynku nad morzem, szczególnie z dziećmi!

od 30 zł
Telefon
Noclegi - Pokoje Gościnne "Szumilas" w Międzywodziu

Zobacz +5

Pokoje Gościnne "Szumilas" w Międzywodziu

Międzywodzie, pokoje gościnne - pokaż mapkę
morze Morze - 200m
Komfortowe pokoje dla 2 i 3 osób

Pokoje 2 i 3 osobowe do wynajęcia. Każdy pokój posiada własną łazienkę, TV, czajnik, lodówkę oraz balkon. Zapewniamy bezpłatny parking oraz internet. Do morza 200m. Tanie noclegi w Międzywodziu.

od 40 zł
Telefon
2
5,5
Noclegi - PROXIAL - domki letniskowe

Zobacz +15

PROXIAL - domki letniskowe

Międzywodzie, domki - pokaż mapkę
morze Morze - 50m
50m do morza

Oferujemy Państwu noclegi w domkach dla 3-8 osób. Każdy domek posiada aneks kuchenny i łazienkę. Ośrodek położony jest 50m od morza! Na terenie znajduje się parking.

od 40 zł
Telefon
Noclegi - Pensjonat Delfin w Międzywodziu

Zobacz +26

Pensjonat Delfin w Międzywodziu

Międzywodzie, pensjonaty - pokaż mapkę
morze Morze - 250m
Noclegi w komfortowych warunkach z wyżywieniem.

Oferujemy Państwu noclegi w nowo wybudowanym pensjonacie o wysokim standardzie. Do dyspozycji w pokoje 2, 3 i 4 osobowe. Na miejscu wyżywienie: śniadania i obiadokolacje.

od 50 zł
Telefon
Noclegi - Leśny Zakątek - domki letniskowe

Zobacz +12

Leśny Zakątek - domki letniskowe

Międzywodzie, domki - pokaż mapkę
morze Morze - 1000m
Atrakcyjne ceny noclegów!

Domki dla 3,4 i 5 osób z łazienką i aneksem kuchennym. Na terenie obiektu znajduje się plac zabaw, parking, boisko. Teren jest ogrodzony. 750m do plaży. Zapraszamy!

od 20 zł
Telefon
Noclegi - Pod Lasem - pokoje gościnne i domki letniskowe - Międzywodzie

Zobacz +18

Pod Lasem - pokoje gościnne i domki letniskowe - Międzywodzie

Międzywodzie, kwatery prywatne - pokaż mapkę
morze Morze - 400m
Przytulne pokoje gościnne w Międzywodziu

Przytulne pokoje dla 2-5 osób z dostępem do WiFi. Zapraszamy do naszego obiektu położonego 400m od morza. Pokoje są komfortowo wyposażone. Bezpłatny parking. Tanie noclegi w Międzywodziu.

od 25 zł
Telefon
Rabaty
Noclegi - Apartament "MICHALINA" w zespole Gardenia

Zobacz +11

Apartament "MICHALINA" w zespole Gardenia

Międzywodzie, apartamenty - pokaż mapkę
morze Morze - 150m
Całoroczny apartament z klimatyzacją i zestawem kina domowego!

Duży i komfortowy apartament z klimatyzacją dla 4-7 osób, położony w centrum Międzywodzia, 150m od morza! Apartament posiada całoroczne ogrzewanie i zestaw kina domowego.

od 60 zł
Telefon
Noclegi - Kwatery Prywatne Marecki w Międzywodziu

Zobacz +20

Kwatery Prywatne Marecki w Międzywodziu

Międzywodzie, pokoje gościnne - pokaż mapkę
morze Morze - 100m

Do państwa dyspozycji oddajemy pokoje 2,3 i 4 os. z łazienkami oraz pokoje typu studio z łazienkami. Każdy pokój posiada czajnik, sprzęt plażowy, sztućce i naczynia. Tanie noclegi w Międzywodziu.

od 35 zł
Telefon
Noclegi - Dom Gościnny "AgCez" Międzywodzie

Zobacz +20

Dom Gościnny "AgCez" Międzywodzie

Międzywodzie, pokoje gościnne - pokaż mapkę
morze Morze - 300m
Rodzinne wakacje !

Oferujemy zakwaterowanie w pokojach dla 2,3 i 4 osób. Posiadamy również dwa studia 2-pokojowe. Dom położony jest w spokojnej okolicy, 300m od morza i 50m od lasu. Tanie noclegi w Międzywodziu.

od 40 zł
Telefon
Rabaty
Noclegi - Apartament 19 Gardenia w Międzywodziu

Zobacz +10

Apartament 19 Gardenia w Międzywodziu

Międzywodzie, apartamenty - pokaż mapkę
morze Morze - 150m
We can also give you information in English

Oferujemy do wynajęcia apartament 39m² w nowo wybudowany apartamentowcu Gardenia, położony w centrum Międzywodzia, w odległości 150m od morza.

od 60 zł
Telefon
Rabaty
Noclegi - Apartament 14 Sonata

Zobacz +14

Apartament 14 Sonata

Międzywodzie, apartamenty - pokaż mapkę
morze Morze - 150m

Oferujemy do wynajęcia apartament 35m² w nowo wybudowany apartamentowcu Sonata, położony w centrum Międzywodzia, w odległości 150m od morza.

od 60 zł
Telefon
Noclegi - Domki Bryza w Międzywodziu

Zobacz +18

Domki Bryza w Międzywodziu

Międzywodzie, domki - pokaż mapkę
morze Morze - 300m
Przytulne domki letniskowe dla 4-6 osób

Drewniane domki wolnostojące, przeznaczone dla 4-6 osób. Domki są w pełni wyposażone. Do dyspozycji gości: TV, lodówka, czajnik, kuchenka, naczynia i sprzęt plażowy.

od 35 zł
Telefon
Noclegi - Apartament GARDENIA

Zobacz +12

Apartament GARDENIA

Międzywodzie, apartamenty - pokaż mapkę
morze Morze - 100m
Luksusowy, nowoczesny apartament w najwyższym standardzie !

Do wynajęcia całoroczny komfortowy apartament z dużym, słonecznym balkonem w nowym apartamentowcu GARDENIA, położony 100m od pięknej szerokiej plaży.

od 50 zł
Telefon
Noclegi - Domy Wczasowe JOKER i JOKER II

Zobacz +11

Domy Wczasowe JOKER i JOKER II

Dziwnów, domy wczasowe (~6 km od Międzywodzie) - pokaż mapkę
morze Morze - 150m
Komfortowe domy wczasowe w Dziwnowie - Zapraszamy na odpoczynek!

Oferujemy Państwu domy położone w spokojnej okolicy Dziwnowa, 150m od pięknej plaży. Pokoje 2,3 i 4-osobowe, studia do 5 osób z łazienkami oraz balkonami. Zapraszamy.

od 35 zł
Telefon
Noclegi - Dom Wczasowy "REJA"

Zobacz +11

Dom Wczasowy "REJA"

Dziwnów, domy wczasowe (~6 km od Międzywodzie) - pokaż mapkę
morze Morze - 80m
Zapraszamy serdecznie na wypoczynek nad morzem :)

Oferujemy pokoje 2, 3, 4 - osobowe z łazienkami, wyposażone w nowe meble oraz jeden apartament dla 4 osób. Spokój, bliskość morza i centrum. Plac zabaw, parking, grill.

od 40 zł
Telefon
Rabaty
Noclegi - Domki letniskowe - Ośrodek WOJTEK

Zobacz +20

Domki letniskowe - Ośrodek WOJTEK

Dziwnów, domki (~6 km od Międzywodzie) - pokaż mapkę
morze Morze - 500m
Domki wolnostojące. Pobyty 7,8,9,10...14-dniowe. Animacje, itp.

Oferujemy Państwu wynajem domków letniskowych (do max 8 osób) i pokoi (dla max 4 osób). Serdecznie zapraszamy na wczasy w Dziwnowie w Ośrodku Wojtek.

od 25 zł
Telefon
Noclegi - Pokoje gościnne ''U ULI 103'' - Dziwnów

Zobacz +11

Pokoje gościnne ''U ULI 103'' - Dziwnów

Dziwnów, pokoje gościnne (~6 km od Międzywodzie) - pokaż mapkę
morze Morze - 50m
Tanie wczasy w Dziwnowie. Od września ceny promocyjne.

Oferujemy wyposażone pokoje 2-5 osobowe z aneksami kuchennymi, położone 50m od morza, w spokojnej i urokliwej części Dziwnowa. Bezpłatny parking, tarasy, balkony, rowery. Tanie noclegi w Dziwnowie.

od 35 zł
Telefon
2
5,0
Noclegi - Kwatery prywatne w Dziwnowie

Zobacz +20

Kwatery prywatne w Dziwnowie

Dziwnów, kwatery prywatne (~6 km od Międzywodzie) - pokaż mapkę
morze Morze - 50m
Zapraszamy na wczasy i weekendy 50m od morza.

Gościom oferujemy pokoje 2-3-4 osobowe z łazienkami w atrakcyjnych cenach ok. 50m od plaży ! Darmowy parking, ogród, grill. Na miejscu sklep spożywczy, lodziarnia.

od 40 zł
Telefon

Międzywodzie - noclegi w okolicy

Logowanie i rejestracja

Zalogowany użytkownik może:

 • Dodawać opinie o obiektach
 • Wystawić oceny obiektom noclegowym
 • Dodawać własne zdjęcia z pobytu nad morzem
 • Zapisać się do newslettera
 • Korzystać z ofert specjalnych
 • Informacje o wolnych pokojach
 • Informacje o udzielanych rabatach na wakacje
 • i wiele innych korzyści
Lub podaj swoje dane:

Zarejestrowany użytkownik może:

 • Dodawać opinie o obiektach
 • Wystawić oceny obiektom noclegowym
 • Dodawać własne zdjęcia z pobytu nad morzem
 • Zapisać się do newslettera
 • Korzystać z ofert specjalnych
 • Informacje o wolnych pokojach
 • Informacje o udzielanych rabatach na wakacje
 • i wiele innych korzyści

Jeśli nie pamiętasz hasła dostępu do panelu klienta, wpisz poniżej adres e-mail, ten który został podany podczas zakładania konta. Na podany adres zostanie wysłany link resetujący hasło.

Jeśli mimo wszystko masz problem z odzyskaniem dostępu do konta, prosimy o kontakt pod nr telefonu: 607 571 600

Zalogowany użytkownik może:

 • Dodawać opinie o obiektach
 • Wystawić oceny obiektom noclegowym
 • Dodawać własne zdjęcia z pobytu nad morzem
 • Zapisać się do newslettera
 • Korzystać z ofert specjalnych
 • Informacje o wolnych pokojach
 • Informacje o udzielanych rabatach na wakacje
 • i wiele innych korzyści