Park rozrywki MegaLandia - Ustka

  • Ustka, Ustecka 8

Park rozrywki MegaLandia - Ustka Rozrywka

Park rozrywki MegaLandia w Ustce

Świetną propozycją na rodzinne spędzenie wolnego czasu w Ustce jest park rozrywki MegaLandia. Powstał on z myślą o najmłodszych wczasowiczach, ale coś dla siebie znajdzie tu również młodzież, a także dorośli.

MegaLandia to magiczna kraina położona na przestronnych, klimatycznych i zielonych terenach. Park obfituje w liczne rozrywki, a także pozwala odkrywać kolejne czary i sztuczki czarodzieja parku.
Wizyta w parku rozrywki MegaLandia to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Ciekawe atrakcje oraz klimat tego miejsca zapewnia doskonałą zabawę. Aktywność na terenach zielonych ma natomiast korzystny wpływ na samopoczucie i zdrowia. To świetna forma aktywnego spędzania czasu na wakacjach. Jeśli interesują Cię najlepsze atrakcje Ustki, MegaLandię warto wpisać na czele listy.

Park rozrywki MegaLandia jest położony w Przewłoce przy ulicy Usteckiej 8. Nieduża odległość od centrum miasta sprawia, że w to miejsce możemy z powodzeniem udać się pieszo. Park jest czynny siedem dni w tygodniu w godzinach od 10:00 do 18:00.  
Jeśli wybieramy się do Ustki z naszymi pociechami, MegaLandia jest miejscem, które powinniśmy koniecznie odwiedzić. Nasze dzieci będą w pełni zadowolone zarówno z pobytu tam, jak i wszystkich atrakcji, które będą mogły wykorzystać w trakcie swojej zabawy.

  • Wstęp: od 24 do 29zł
  • Strona atrakcji: https://megalandia.pl/
  • Polecamy: Noclegi w Ustce

Zobacz lokalizację:

Galeria zdjęć

Atrakcje - w okolicy

Ustka - zobacz w okolicy