Bunkry Blüchera w Ustce

  • Ustka, Bohaterów Westerplatte 40

Bunkry Blüchera w Ustce Kultura

fot. http://bunkryustka.pl/

Bunkry Blüchera

Bunkry Blüchera w Ustce to ogromny kompleks fortyfikacji zbudowanych w latach 30. XX wieku. Obecnie, jest to bardzo popularny Park Historii oraz Rozrywki.

Bunkry Blüchera - Ustka

Na terenie bunkrów realizowane są zorganizowane warsztaty oraz animacje dla dzieci oraz młodzieży w różnym wieku. Kompleks posiada także atrakcje przeznaczone dla dorosłych osób. Jest to jedna z najchętniej odwiedzanych atrakcji przez kolonie, wycieczki zorganizowane czy wyjazdy integracyjne. Poza emocjonującymi rozrywkami, Bunkry Blüchera proponują nam również lekcje historii. Znajdziemy tu ekspozycje z mundurami, sprzętem wojskowym, a także imponujące wystawy z silikonowymi postaciami, które ukazują życie żołnierzy, którzy niegdyś stanowili obsadę tego punktu strategicznego. To jedna z usteckich atrakcji, które niewątpliwie warto zobaczyć.

Park rozrywkowy i historyczny Bunkry Blüchera jest położony przy ulicy Bohaterów Westerplatte 40, nieopodal zachodniej plaży w Ustce.

Kompleks można odwiedzić siedem dni w tygodniu w godzinach od 10:00 do 18:00.
Bunkry Blüchera to bez wątpienia świetna atrakcja dla osób, które interesują się wojskiem i historią. Można śmiało powiedzieć, że jest to punkt obowiązkowy dla takich osób, które znajdą się dodatkowo w Ustce. Gorąco zachęcamy do skorzystania z tej propozycji turystycznej, która czeka na wszystkich spragnionych kontaktu z historią.

Telefon: 698 669 446

  • Wstęp: Płatny
  • Strona atrakcji: http://bunkryustka.pl/

  • Zarezerwuj sprawdzone noclegi bez pośredników!

  • ✅ Zobacz wszystkie oferty: Noclegi Ustka
    ✅ Szczególnie polecamy: Pokoje w Ustce

Zobacz lokalizację:

Galeria zdjęć

Atrakcje - w okolicy

Obiekty w Ustce

Ustka - zobacz w okolicy