Atrakcje Rowy

Znaleziono 25 atrakcji w Rowach i okolicy

GIGAPARK w Rowach

Rowy
Gigantyczny Dmuchany Park Rozrywki w Rowach to dmuchańcowy raj dla każdego dziecka. Oferujemy dmuchańce w formie parku z areną dla rodziców i opiekunów.

Port rybacki w Rowach

Rowy
Port rybacki w Rowach to fantastyczne miejsce na wieczorny spacer dla całej rodziny. Na miejscu możesz kupić świeże ryby prosto z kutrów lub wybrać się w rejs statkiem pirackim.

Jezioro Gardno

Rowy
Jezioro Gardno stanowi atrakcję turystyczną okolicy. Jest to raj dla wędkarzy i miłośników sportów wodnych. Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej!

Plaża w Rowach

Rowy
Plaża w Rowach stanowi atrakcyjny magnes przyciągający turystów do tej uroczej miejscowości. Piaszczysta, szeroka na niemal 30 metrów, otaczana przez piękne wydmy. Sprawdź!

Promenada nadmorska w Ustce

Ustka (15 km od Rowy)
Promenada nadmorska to jedno z najważniejszych atrakcji Ustki, która w sezonie tętni życiem praktycznie przez całą noc. To długi ciąg spacerowy położony na wydmach. Zobacz więcej informacji.

Park Linowy w Ustce

Ustka (15 km od Rowy)
Park Linowy w Ustce funkcjonuje od 2010 roku i jest usytułowany w lesie sosnowym w bliskim sąsiedztwie brzegu morza. Miejsce to warto odwiedzić także dla walorów prozdrowotnych.

Muzeum Figur Woskowych w Ustce

Ustka (16 km od Rowy)
Wśród najważniejszych atrakcji turystycznych Ustki należy wymienić Muzeum Figur Woskowych położnych na nadmorskiej promenadzie. To świetna propozycja zarówno dla najmłodszych wczasowiczów, jak również młodzieży oraz osób dorosłych.

Muzeum Chleba w Ustce

Ustka (16 km od Rowy)
Jeśli chcesz zwiedzić najważniejsze atrakcje turystyczne w Ustce, nie zapomnij zarezerwować sobie czasu na odwiedzimy w Muzeum Chleba. Dowiedz się więcej.

Latarnia morska w Ustce

Ustka (16 km od Rowy)
Jedną z atrakcji Ustki jest jedna z najpiękniejszych, polskich latarni morskich. To ważne miejsce, które z pewnością należy umieścić na liście miejsc wartych odwiedzenia w tym mieście.

Obiekty w Rowach