Atrakcje Jastrzębia Góra


Gwiazda Północy - Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra
Wyjątkową atrakcją w Jastrzębiej Górze jest tzw. Gwiazda Północy. Jest to obelisk, który znajduję się w północnej części miasta oraz stanowi najbardziej wysunięty na północ fragment polskiego wybrzeża.

Nadmorski Park Krajobrazowy Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra
Jastrzębia Góra jest nie tylko miejscem o przepięknej architekturze czy mającym dostęp do morza, ale również jest jednym z miejsc o bogatej florze i faunie. Zawdzięcza to faktowi, że miasto znajduje się częściowo w strefie Nadmorskiego Parku.

Lisi Jar w Jastrzębiej Górze

Jastrzębia Góra
Jednym z pierwszych celów nadmorskich wędrówek podczas pobytu w Jastrzębiej Górze jest bez wątpienia Lisi Jar, naturalny wąwóz ciągnący się na długości 350 metrów wprost do brzegów morza. 

Klif w Jastrzębiej Górze

Jastrzębia Góra
Główną zaletą Jastrzębiej Góry jest morze i wszystko co z nim związane. Jednym z najciekawszych elementów turystycznych w okolicy jest liczący 33 m klif zwany Jastrzębskim Klifem.

Dom Whisky w Jastrzębiej Górze

Jastrzębia Góra
Jastrzębia Góra to nie tylko morze, plaża i zbawienny wpływ jodu, ale również jedno z miast gdzie znajduje się Dom Whisky, czyli sklep, bar oraz miejsce skupiające się wokół wszelkich rodzajów tego szkockiego alkoholu.

Dom do góry nogami we Władysławowie

Władysławowo (7 km od Jastrzębia Góra)
Jak to jest chodzić do góry nogami albo przynajmniej mieć poczucie patrzenia na świat z drugiej strony? Na chętnych odpowiedzi na to pytanie czeka niesamowita i ciekawa atrakcja w postaci Domu do góry nogami.

Aleja Gwiazd Sportu we Władysławowie

Władysławowo (7 km od Jastrzębia Góra)
Aleja Gwiazd Sportu to wspaniała atrakcja we Władysławowie. Jest to jedyne tego typu miejsce w Polsce. Aleja jest poświęcona wielkim polskim i zagranicznym sportowcom. Aktualnie wzdłuż Alei znajduje się ponad 100 gwiazd wybitnych sportowców.

Muzeum Figur Woskowych we Władysławowie

Władysławowo (8 km od Jastrzębia Góra)
Marzysz o zdjęciu z Brucem Willisem albo Lady Gagą? A może chciałbyś stanąć oko w oko ze znanym politykiem lub sportowcem? Dowiedz się więcej o Muzeum Figur Woskowych we Władysławowie.

Muzeum Motyli we Władysławowie

Władysławowo (8 km od Jastrzębia Góra)
Muzeum Motyli we Władysławowie to nietuzinkowa atrakcja dla turystów. Działa już przeszło 20 lat. Na terenie obiektu znajduje się ponad 3000 prawdziwych okazów motyli i innych owadów.

Rejs widokowy jachtem ARKUN

Władysławowo (8 km od Jastrzębia Góra)
Rejsy widokowe stanowią jedną z najbardziej atrakcyjnych aktywności, dostępnych na polskim wybrzeżu. Zobacz informacje o jachcie ARKUN.

Muzeum Iluzji we Władysławowie

Władysławowo (8 km od Jastrzębia Góra)
Interesują cię zagadnienia związane z optycznymi iluzjami? Lubisz ciekawe i dające zaskakujące efekty doświadczenia wzrokowe? A może po prostu się nudzisz i chciałbyś zobaczyć coś ciekawego, co poprawi ci humor? Zobacz!

Dom Rybaka we Władysławowie

Władysławowo (8 km od Jastrzębia Góra)
Niewątpliwie wartym zobaczenia miejscem we Władysławowie jest słynny Dom Rybaka. Warto wiedzieć, że atrakcja czynna jest przez cały rok. Zobacz więcej.