Dom Whisky w Jastrzębiej Górze

  • Jastrzębia Góra, Droga Rybacka 60

Dom Whisky w Jastrzębiej Górze Rozrywka

fot. http://domwhisky.pl/

Jastrzębia Góra to nie tylko morze, plaża i zbawienny wpływ jodu, ale również jedno z miast gdzie znajduje się Dom Whisky, czyli sklep, bar oraz miejsce skupiające się wokół wszelkich rodzajów tego szkockiego alkoholu. Jest to miejsce, w którym nie tylko napijesz się whisky, ale również poznasz tradycje, osobliwości oraz inne ciekawostki związane z tym bursztynowym płynem.

Dom Whisky - Jastrzębia Góra

Dom Whisky w Jastrzębiej Górze to miejsce prowadzone przez dwóch ekspertów z dziedziny alkoholi i whisky. W ofercie znajdują się setki różnych odmian whisky. Profesjonalny barman nie dość, że naleje alkohol zgodnie ze szkockimi tradycjami to jeszcze może podzielić się ciekawostkami oraz szczegółowymi informacjami dotyczącymi konkretnego gatunku. Dla osób nie lubiących whisky w ofercie znajdują się inne alkohole, więc jest to miejsce dobre na wieczorny wypad ze znajomymi.

W Domu Whisky organizowane są różnorodne spotkania oraz wykłady związane ze szkockim alkoholem i innymi tematami powiązanymi. Nawet architektura budynku jest powiązana z wyrobem whisky. Głównym elementem, który rozpozna każdy miłośnik szkockiego alkoholu jest charakterystyczna cynowa pagoda.

Miejsce otwarte jest codziennie od 12 do 24.


✅ Sprawdź artykuł Najciekawsze atrakcje w Jastrzębiej Górze

Zobacz lokalizację:

Galeria zdjęć

Atrakcje - w okolicy

Obiekty w Jastrzębiej Górze

Jastrzębia Góra - zobacz w okolicy