Muzeum Figur Woskowych we Władysławowie

  • Władysławowo, Hallera 1

Muzeum Figur Woskowych we Władysławowie Kultura

fot. https://www.facebook.com/Muzeum-figur-woskowych-we-Władysławowie-103426418121236/

Muzeum Figur Woskowych - Władysławowo

Marzysz o zdjęciu z Brucem Willisem albo Lady Gagą? A może chciałbyś stanąć oko w oko ze znanym politykiem, lub sportowcem? To wszystko jest możliwe bez konieczności odbywania dalekich zagranicznych podróży. Wystarczy, że przyjedziesz do Władysławowa.

Muzeum Figur Woskowych we Władysławowie zaprasza na nową przygodę. Nie musisz już jeździć do Londynu, aby zobaczyć figury znanych tego świata. Muzeum Figur Woskowych mieszczące się na ulicy Hallera 1 we Władysławowie oferuje atrakcje dla całej rodziny.

Dla nieco starszych, do obejrzenia są figury znanych polityków, sportowców, ludzi kina i estrady. Dla najmłodszych członków rodziny przewidziano piękne bajkowe prezentacje. Można zobaczyć swoich idoli w rzeczywistych wymiarach, a nawet zrobić sobie z nimi zdjęcia. Nie przegap takiej okazji, która gwarantuje nie tylko dobrą zabawę, ale i ciekawe wspomnienia.

Godziny otwarcia i cennik
Muzeum otwarte jest w sezonie letnim codziennie od 10 do 21.
Cena biletu normalnego to 18 zł, ulgowego 15 zł. Dla rodzin przewidziano specjalny cennik - 2 dorosłych z 1 dzieckiem wejdzie za 45 zł, a 2 dorosłych z 2 dzieci za 50 zł. Specjalne zniżki oferowane są również dla grup powyżej 15 osób.

Telefon: 503 962 745

  • Wstęp: Płatny
  • Strona atrakcji: https://www.facebook.com/Muzeum-figur-woskowych-we-W%C5%82adys%C5%82awowie-103426418121236/
  • Polecamy: Noclegi we Władysławowie

Zobacz lokalizację:

Galeria zdjęć

Atrakcje - w okolicy

Obiekty we Władysławowie

Władysławowo - zobacz w okolicy