Atrakcje Władysławowo


Dom do góry nogami we Władysławowie

Władysławowo
Jak to jest chodzić do góry nogami albo przynajmniej mieć poczucie patrzenia na świat z drugiej strony? Na chętnych odpowiedzi na to pytanie czeka niesamowita i ciekawa atrakcja w postaci Domu do góry nogami.

Aleja Gwiazd Sportu we Władysławowie

Władysławowo
Aleja Gwiazd Sportu to wspaniała atrakcja we Władysławowie. Jest to jedyne tego typu miejsce w Polsce. Aleja jest poświęcona wielkim polskim i zagranicznym sportowcom. Aktualnie wzdłuż Alei znajduje się ponad 100 gwiazd wybitnych sportowców.

Muzeum Motyli we Władysławowie

Władysławowo
Muzeum Motyli we Władysławowie to nietuzinkowa atrakcja dla turystów. Działa już przeszło 20 lat. Na terenie obiektu znajduje się ponad 3000 prawdziwych okazów motyli i innych owadów.

Muzeum Iluzji we Władysławowie

Władysławowo
Interesują cię zagadnienia związane z optycznymi iluzjami? Lubisz ciekawe i dające zaskakujące efekty doświadczenia wzrokowe? A może po prostu się nudzisz i chciałbyś zobaczyć coś ciekawego, co poprawi ci humor? Zobacz!

Hallerówka

Władysławowo
Hallerówka to nazwa Odziału Muzeum Ziemi Puckiej im. Floriana Ceynowy. Obiekt nazywany jest Hallerówką, gdyż od 1924 roku należał do generała Józefa Hallera, który mieszkał w nim wraz ze swoją rodziną.

Pomniki we Władysławowie

Władysławowo
Podczas pobytu we Władysławowie, warto wybrać się na spacer uliczkami miasta, szlakiem pomników. Zobacz jakie pomniki i rzeźby znajdują się we Władysławowie.

Centralny Ośrodek Sportu CETNIEWO

Władysławowo
Centralny Ośrodek Sportu CETNIEWO we Władysławowie to jedno z miejsc, gdzie szkoli się polskich sportowców. Ośrodek przygotowuje sportowców olimpijskich, a nawet kadrę narodową. Zobacz więcej.