Centralny Ośrodek Sportu CETNIEWO

  • Władysławowo, Żeromskiego 52, 84-120

Centralny Ośrodek Sportu CETNIEWO Rozrywka

fot. https://cetniewo.cos.pl/

Centralny Ośrodek Sportu CETNIEWO

Centralny Ośrodek Sportu CETNIEWO we Władysławowie to jedno z miejsc, gdzie szkoli się polskich sportowców. Ośrodek przygotowuje sportowców olimpijskich, a nawet kadrę narodową. Czynny jest także dla turystów przez cały rok.

Położony nad samym Bałtykiem, stwarza ogromne możliwości wypoczynku. Na terenie ośrodka znajduje się nowoczesny kompleks basenowy "Aquarius" z basenem sportowym, rekreacyjnym, jacuzzi  i dyszami wodnymi. Poza tym do dyspozycji gości pozostaje zjeżdżalnia wodna i kompleks saun. Jako, że Centrum Sportowe Cetniewo gości sportowców z różnych dyscyplin, na terenie do dyspozycji są m.in. sale do zapasów i judo, hale do szermierki, do podnoszenia ciężarów i siłownie. Poza tym ośrodek wyposażony jest w boiska do gry w piłkę nożną, siatkówkę czy tenisa.

Na pewno każdy pasjonat sportów poczuje się tu jak ryba w wodzie, a świadomość, że w miejscu tym trenują sportowcy odnoszący sukcesy na zawodach, na pewno podnosi prestiż miejsca. 
Wejście na teren ośrodka jest płatne. Każda atrakcja posiada oddzielny cennik. Basen jest czynny przez cały tydzień. Goście hotelowi płacą połowę ceny za korzystanie z basenu. Korty i boiska należy rezerwować z wyprzedzeniem, pod specjalnym numerem telefonu, bądź w recepcji hotelu.

Telefon: 58 674 63 00

Zobacz lokalizację:

Galeria zdjęć

Atrakcje - w okolicy

Obiekty we Władysławowie

Władysławowo - zobacz w okolicy