Władysławowo - trasy rowerowe

  • Władysławowo, Władysławowo

Władysławowo - trasy rowerowe Rozrywka

fot. https://www.pexels.com/pl-pl/@vatius/

Trasy rowerowe we Władysławowie

Nadmorskie regiony Polski charakteryzują się dużą ilością ścieżek rowerowych. Dobrym przykładem jest tutaj Władysławowo. To piękne nadmorskie miasteczko wyróżnia się Bulwarem Nadmorskim. Pozwoli on na przejechanie rowerem od właśnie Władysławowa aż do Karwii. Miasto wspiera takie inicjatywy przez obecność wypożyczalni rowerów.

Bardzo ciekawą możliwością jest zwiedzenie rowerem prawie całego Półwyspu Helskiego. Najkorzystniej rozpocząć trasę we Władysławowie, a wybierając ścieżkę rowerową, w pięknych okolicznościach morza dotrzemy do samego Helu (około 34 km trasy). 8 km niezapomnianych wrażeń rowerowych są domeną trasy Władysławowo — Rozerwie — Jastrzębia Góra. Przez wiele osób jest ona nazywana najpiękniejszą trasą rowerową w Polsce.

Łatwo odnieść wrażenie, że miasto dba o rowerzystów. Rower jest środkiem transportu, który pozwoli nie tylko na przyjemność z samej jazdy z dala od samochodów, ale również z wielu miejsc, które staną się idealnym zwieńczeniem wycieczki. Każdy znajdzie coś dla siebie. Można osiągnąć Jastrzębią Górę ze słynnym klifem, spróbować w Helu ryby po helsku lub odwiedzić Chałupy rozsławione przez Wodeckiego, a wszystko za sprawą ścieżek rowerowych. Nie trzeba jednak jechać daleko i można rozkoszować się samym pięknem Władysławowa.

Zobacz lokalizację:

Galeria zdjęć

Atrakcje - w okolicy

Obiekty we Władysławowie

Władysławowo - zobacz w okolicy