Park Linowy Tukan

  • Mielno, Chmielna 4

Park Linowy Tukan Rozrywka

fot. https://www.parkmielno.pl/

Park Linowy Tukan - Mielno

Park Linowy Tukan znajduje się przy ulicy Chmielnej 4 w Mielnie. Jest tam aż 70 atrakcji nie tylko dla dzieci, ale również dla młodzieży oraz dorosłych. Zanim odwiedzimy park, musimy zaopatrzyć się w sportowy strój i wygodne buty.

Przed skorzystaniem przechodzimy króciutkie szkolenie pod okiem instruktora, żeby zaznajomić się z atrakcjami - szkolenie to dotyczy spacerze po linie, tyrolskiego zjazdu a także skoku indiańskiego. Wizyta w parku dostarczy wszystkim niezapomniane emocje. Dzięki skorzystaniu z atrakcji spędzimy aktywnie czas wśród najbliższych. Znakomicie odnajdzie się tam niejeden dorosły, a dzieci zdobędą kondycje i piękne wspomnienia. W czasach, kiedy dla większości dzieci ważny jest komputer czy tablet, odwiedzenie parku linowego Tukan będzie strzałem w dziesiątkę!

Park otwarty jest w godzinach 11:18-30, w okresie wakacyjnym - od maja do końca sierpnia. Cena biletu zależy od konkretnej trasy, którą chcemy pokonać. Najdroższa jest trasa czarna- kosztuje 40zł i wymaga ogromnej sprawności fizycznej.

  • Wstęp: Płatny
  • Strona atrakcji: http://www.parkmielno.pl/

  • Zarezerwuj sprawdzone noclegi bez pośredników!

  • ✅ Zobacz wszystkie oferty: Noclegi Mielno
    ✅ Szczególnie polecamy: Domki w Mielnie

Zobacz lokalizację:

Galeria zdjęć

Atrakcje - w okolicy

Obiekty w Mielnie

Mielno - zobacz w okolicy