Monster House Escape Room Mielno

  • Mielno, Słoneczna 1

Monster House Escape Room Mielno Rozrywka

fot. https://escape-room-mielno.business.site/

Monster House Escape Room w Mielnie

Gotów na wakacyjny, nadmorski dreszczyk emocji? Przeżyj go z rodziną, przyjaciółmi, dziewczyną czy z kumplami i wydostań się w jak najkrótszym czasie z tajemniczych pokoi pełnych zagadek, kłódek czy tajnych skrytek. Podejmij wyzwanie dla swoich zdolności umysłowych.

Monster House Escape Room zaprasza gości do dwóch starannie przygotowanych tematycznych pokoi zagadek - Laboratorium oraz Zombie. Oba pomieszczenia przeznaczone są dla 2-6 osób uczestniczących jednocześnie w zabawie. Pokój Laboratorium jest skierowany do młodzieży i dorosłych, posiada również większy stopień trudności, zaś pokój Zombie (mniejszy stopień trudności) świetnie nada się także dla rodzin z dziećmi. Zabawa w Escape Room to świetny sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu w Mielnie. Pozytywne emocje gwarantowane.

Monster House Escape Room Mielno znajduje się przy ulicy Słonecznej 1 - w połowie drogi między centrum Mielna a Unieściem, w pobliżu jeziora Jamno i jest czyny całodobowo przez siedem dni w tygodniu. Zapraszamy.

Zobacz lokalizację:

Galeria zdjęć

Atrakcje - w okolicy

Obiekty w Mielnie

Mielno - zobacz w okolicy