Atrakcje Mielno


Monster House Escape Room Mielno

Mielno
Gotów na wakacyjny, nadmorski dreszczyk emocji? Przeżyj go z rodziną, przyjaciółmi, dziewczyną czy z kumplami i wydostań się w jak najkrótszym czasie z tajemniczych pokoi pełnych zagadek, kłódek czy tajnych skrytek.

Park Linowy Tukan

Mielno
Ciekawą atrakcję w Mielnie dla osób żądnych rozrywki jest Park Linowy. Jest tam aż 70 atrakcji nie tylko dla dzieci, ale również dla młodzieży oraz dorosłych.

Muszla koncertowa w Mielnie

Mielno
Ciekawą atrakcją w Mielnie jest muszla koncertowa wybudowana w XX wieku. Muszla usytuowana jest w bardzo urokliwym miejscu, w niedalekiej odległości od morza. Sprawdź.

Rejsy statkiem MILA

Mielno
Kolejną atrakcją w Mielnie jest rejs po jeziorze Jamno. Jest to atrakcja obowiązkowa dla miłośników natury. Sprawdź i dowiedz się więcej.

Escape Room "Czacha"

Mielno
Twój czas na wydostanie się z zamknięcia jest ograniczony! Pokoje pełne zagadek, stylizowane na statek piracki, krainę ludożerców oraz izbę wytrzeźwień "Szulernia", będą doskonałą atrakcją dla osób w każdym wieku.

Jezioro Jamno w Mielnie

Mielno
Atrakcje w Mielnie dla miłośników sportów wodnych i wędkarzy zapewnia Jezioro Jamno. Niewiele osób wie, że jezioro Jamno było niegdyś zatoką morską. Dowiedz się więcej.

Ogrody Hortulus w Dobrzycy

Kołobrzeg (13 km od Mielno)
Ciekawą atrakcją w okolicy Kołobrzegu są Ogrody Hortulus Spectabilis w Dobrzycy. Jest to ogromny obszar pełniący funkcję rekreacji, wypoczynku i kontaktu z naturą.