Laser box - labirynt laserowy oraz łowca laserów

  • Mielno, Kościelna 10

Laser box - labirynt laserowy oraz łowca laserów Rozrywka

fot. https://www.laserbox.com.pl/

Labirynt laserowy w Mielnie

Nadmorskie Mielno bogate jest w różnorodne i ciekawe atrakcje dla odwiedzających je turystów. Wśród szerokich możliwości spędzenia wolnego czasu, wyjątkową formę stanowi Laser box - labirynt laserowy oraz łowca laserów. Gracze rywalizują ze sobą pojedynczo, starając się zdobyć jak największą liczbę punktów. Laser box to rozrywka ruchowo-umysłowa, odbywająca się w specjalnym pomieszczeniu. Panuje tam półmrok wypełniony bezpieczną dla zdrowia siecią laserów, a klimat współtworzą specjalne oświetlenie, lampy UV, delikatna mgła oraz naklejki fluorescencyjne. Całość zabawy odbywa się przy odpowiednio dobranej muzyce i efektach dźwiękowych.

Uczestnik zabawy musi pokonać specjalnie przygotowany tor pełen laserów i poczuć się jak główny bohater kultowego filmu Mission Impossible lub stać się tytułowym łowcą laserów. Pokonaj labirynt, omijaj wiązki laserów i udowodnij swoją zwinność, szybkość oraz precyzję na jednym z 3 dostępnych poziomów trudności.

Laser box - labirynt laserowy oraz łowca laserów mieści się w Mielnie, przy ulicy Kościelnej 10. Atrakcja czynna jest od poniedziałku do niedzieli w godzinach 10:00-20:00, a koszt jednej zabawy to 10 PLN. Dla zorganizowanych grup promocje cenowe.

  • Wstęp: 10 zł

  • Zarezerwuj sprawdzone noclegi bez pośredników!

  • ✅ Zobacz wszystkie oferty: Noclegi Mielno
    ✅ Szczególnie polecamy: Domki w Mielnie

Zobacz lokalizację:

Galeria zdjęć

Atrakcje - w okolicy

Obiekty w Mielnie

Mielno - zobacz w okolicy