Rejsy statkiem MILA

  • Mielno, Bolesława Chrobrego 32

Rejsy statkiem MILA Rozrywka

Rejsy statkiem w Mielnie

Rejsy statkiem MILA to atrakcja turystyczna zorganizowana na Jeziorze Jamno, będąca ciekawa alternatywą dla morskich wypraw po Bałtyku. Statek odpływa z przystani Tramp zlokalizowanej przy ulicy Bolesława Chrobrego 32 w Mielnie, a bilety na rejs można zakupić w kasie przypominającej latarnię morską lub bezpośrednio na pokładzie.

Podróż po jeziorze trwa około 45-60 minut, a jednorazowo na tej pływającej jednostce mieści się 61 osób. Cała trasa mierząca około 8 kilometrów przebiega przez środkową i zachodnią część Jeziora Jamno. W trakcie rejsu można delektować się widokiem wszechobecnej przyrody, a zarazem usłyszeć od kapitana o historii regionu. Nie zabraknie także ciekawostek o mijanych obiektach widocznych na lądzie, lokalnej przyrodzie oraz okolicznych miejscowościach.

Bilet na rejs dla jednej osoby dorosłej kosztuje 15zł, natomiast dla dziecka – 10zł. Dzieci do lat 3 mogą podróżować bezpłatnie. Statek odpływa w pogodne dni o pełnych godzinach pomiędzy 11.00 a 18.00, po zebraniu minimalnej ilości 6 chętnych osób.

  • Wstęp: 10-15 zł

  • Zarezerwuj sprawdzone noclegi bez pośredników!

  • ✅ Zobacz wszystkie oferty: Noclegi Mielno
    ✅ Szczególnie polecamy: Domki w Mielnie

Zobacz lokalizację:

Galeria zdjęć

Atrakcje - w okolicy

Obiekty w Mielnie

Mielno - zobacz w okolicy