Escape Room "Czacha"

  • Mielno, Lechitów 5

Escape Room "Czacha" Rozrywka

fot. https://escape-room-mielno-czacha.business.site/

Escape Room - Mielno

Bez względu na to czy szukasz alternatywnych do opalania i kąpieli morskich form rozrywki ze względu na brzydką pogodę, czy też po prostu chcesz się trochę rozerwać ze znajomymi - Escape Room "Czacha" w Mielnie czeka na Ciebie! Istnieje tylko jeden warunek - nie jest to miejsce dla mięczaków. Jeśli więc lubisz poczuć adrenalinę, a dreszczyk emocji sprawia, że czujesz się świetnie, skorzystaj z oferty "Czachy".

Znajduj sprytnie ukryte przedmioty oraz urządzenia. Twój czas na wydostanie się z zamknięcia jest ograniczony! Pokoje pełne ciekawych zagadek, stylizowane na statek piracki, krainę ludożerców oraz izbę wytrzeźwień "Szulernia", będą doskonałą rozrywką dla osób w każdym wieku. W zabawie mogą uczestniczyć grupy od 2 do 6 osób. Kluczem do sukcesu jest umiejętność współpracy oraz tęgie czachy całego zespołu.
Escape Room "Czacha" znajduje się przy ulicy Lechitów 5 i jest czynny całą dobę. Ceny biletów są ustalane indywidualnie, a więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 663 889 611.

  • Wstęp: Płatny
  • Strona atrakcji: https://escape-room-mielno-czacha.business.site/
  • Polecamy: Wczasy w Mielnie

Zobacz lokalizację:

Galeria zdjęć

Atrakcje - w okolicy

Obiekty w Mielnie

Mielno - zobacz w okolicy