Wystawa Żywych Zwierząt Tropikalnych - Kołobrzeg

  • Kołobrzeg, Towarowa 15

Wystawa Żywych Zwierząt Tropikalnych - Kołobrzeg Rozrywka

fot. https://www.facebook.com/wystawazwierzat

Wystawa Żywych Zwierząt Tropikalnych w Kołobrzegu

Wystawa Żywych Zwierząt Tropikalnych w Kołobrzegu to miejsce w którym można obejrzeć tysiące egzotycznych okazów z całego świata. Jest to wystawa odpowiednia dla całej rodziny, na której można zobaczyć najpiękniejsze motyle, a także żuki, modliszki, cykady i wiele innych owadów.

Wystawa podzielona jest na różne sekcje, a w gablotach oprócz owadów znajdują się także pająki ptaszniki, skorpiony, kraby oraz patyczaki. Organizatorem Wystawy Żywych Zwierząt Tropikalnych jest małżeństwo pasjonatów, którzy od ponad 30 lat zajmują się pozyskiwaniem egzotycznych okazów z całego świata. Dzięki stałej obecności organizatorów na wystawie, można poznać wiele ciekawostek na temat tropikalnych zwierząt, a na dzieci czekają angażujące zagadki.

Wystawa jest sezonowa i działa w miesiącach lipiec-wrzesień. Czynna jest codziennie w godzinach 10:00-17:00, z wyjątkiem niedzieli (czynna w godzinach 12:00-19:00).
Wstęp jest płatny. Bilet normalny kosztuje 7zł, a ulgowy (dla dzieci powyżej 4 roku życia, uczniów oraz studentów) kosztuje 5zł.

Telefon604 099 697

  • Wstęp: 5-7 zł
  • Strona atrakcji: https://www.facebook.com/wystawazwierzat

  • Zarezerwuj sprawdzone noclegi bez pośredników!

  • ✅ Zobacz wszystkie oferty: Noclegi Kołobrzeg
    ✅ Szczególnie polecamy: Pokoje w Kołobrzegu

Zobacz lokalizację:

Galeria zdjęć

Atrakcje - w okolicy

Obiekty w Kołobrzegu

Kołobrzeg - zobacz w okolicy