Atrakcje Kołobrzeg


Latarnia Morska w Kołobrzegu

Kołobrzeg
Kołobrzeg to jeden z większych polskich nadmorskich kurortów. Bardzo charakterystycznym budynkiem wyróżniającym się na tle miasta jest latarnia morska. Po raz pierwszy jej światło rozbłysło już w 1666 roku.

Pomerania Fun Park Kołobrzeg

Kołobrzeg
Jednym z obowiązkowych miejsc do odwiedzenia w okolicach Kołobrzegu jest znajdujący się 14 km od miasta Fun Park Pomerania. To miejsce dla całej rodziny, które łączy w sobie wiele różnych rozrywek.

Molo w Kołobrzegu

Kołobrzeg
Z pewnością najpopularniejszą atrakcją Kołobrzegu jest molo. Jego długość wynosi 220 metrów, natomiast szerokość 9 metrów. Sprawdź informacje o tej atrakcji.

ORP Fala - Kołobrzeg

Kołobrzeg
Ciekawą atrakcją w Kołobrzegu jest ORP Fala. Ten okręt patrolowy projektu 912 powstał jako prototyp w Stoczni Marynarki Wojennej w Gdyni w 1965 roku. Zobacz więcej.

Galeria Fantazji 3D w Kołobrzegu

Kołobrzeg
Galeria Fantazji 3D jest nietypową atrakcją w Kołobrzegu, którą zdecydowanie warto odwiedzić.. Znajdziesz tam wystawę zdjęć 3D w wielkim formacie, przygotowaną przez twórców z Europy i Dalekiego Wschodu.

Muzeum 6D w Kołobrzegu

Kołobrzeg
Wyjątkową atrakcją w Kołobrzegu z pewnością jest Muzeum 6D. To miejsce w pełni interaktywne, w którym można dotykać wszelkich eksponatów i nie trzeba dbać o zachowanie ciszy.

Muzeum Bursztynu w Kołobrzegu

Kołobrzeg
Bursztyn, zwany Złotem Północy stanowi wielki skarb Morza Bałtyckiego. W swej naturalnej formie od wieków pojawia się na plażach Bałtyku, jednak większość ludzi docenia piękno bursztynu dopiero po jego opracowaniu.

Park linowy Gibon Ustronie Morskie

Ustronie Morskie (14 km od Kołobrzeg)
Wspinanie się po linach poprawi Naszą kondycję zarówno fizyczną, jak i psychiczną, a czas spędzony na łonie natury wywoła uśmiech na twarzy każdego człowieka.

Skansen chleba w Ustroniu Morskim

Ustronie Morskie (11 km od Kołobrzeg)
Skansen Chleba w Ustroniu Morskim to miejsce, w którym można poznać tajniki wypiekania chleba według starych receptur. Dowiedz się więcej o tej atrakcji w Ustroniu Morskim.