Uzdrowisko Dąbki

  • Dąbki

Uzdrowisko Dąbki Rozrywka

Jadamta, CC BY-SA 3.0 , via Wikimedia Commons

Uzdrowisko w Dąbkach

Uzdrowisko zlokalizowane w Dąbkach to jedno z najmłodszych uzdrowisk w Polsce. Dzięki doskonałej lokalizacji Dąbek i pięknej piaszczystej plaży kuracjusze mają możliwość spędzenia wspaniałego czasu na Morzem Bałtyckim.

Wzdłuż całej linii brzegowej ciągną się niesamowite wydmy. Nadmorski klimat i powietrze bogate w jod bardzo korzystnie wpływają na organizm i pomagają zwalczać wiele chorób i schorzeń. Czyste powietrze jest idealne dla osób z różnego rodzaju alergiami oraz problemami z układem oddechowym i trawiennym. Nawet kilkudniowy pobyt w uzdrowisku znacząco poprawia samopoczucie i ogólną wydolność organizmu.

Osoby planujące wczasy w Dąbkach mogą skorzystać z kilku sanatoriów, które oferują turnusy wypoczynkowe. Każdy z nich oferuje szereg zabiegów, z których mogą skorzystać kuracjusze. Czas wolny spędzić można na długich spacerach po plaży lub zwiedzając okoliczne atrakcje. Okolicę można także podziwiać wypożyczając rower, wrotki lub hulajnogę. Pobyt w Uzdrowisku w Dąbkach to doskonała okazja na relaks na łonie natury.

Zobacz lokalizację:

Galeria zdjęć

Atrakcje - w okolicy

Obiekty w Dąbkach

Dąbki - zobacz w okolicy