Park Wieloryba - Giganci z Oceanów w Rewalu

  • Rewal, Kamieńska 1C

Park Wieloryba - Giganci z Oceanów w Rewalu Rozrywka

fot. https://parkwieloryba.pl/

Park Wieloryba w Rewalu

Nie ma chyba dzieci, które nie marzą o tym, by stanąć oko w oko z rekinem, wielorybem, kałamarnicą czy innym zwierzem z głębin oceanu. Giganci z Oceanów to część Parku Wieloryba, która zabierze odwiedzających w niezwykłą morską podróż.

Goście mają tu szansę zobaczyć mieszkańców mórz i oceanów w jednym miejscu, z bliska, a także wykonać sobie z nimi pamiątkowe zdjęcia. Wizyta w tym miejscu niesie ze sobą także walor edukacyjny - odwiedzający mogą nie tylko obejrzeć okazy zwierząt, ale także poczytać sporo ciekawostek związanych z ich anatomią, trybem życia i zwyczajami. Park Wieloryba mieści się w Rewalu i jest otwarty dla zwiedzających codziennie od godz. 10.00 do 17.00.

Bilet wstępu na teren całego Parku, także do pozostałych czterech krain, kosztuje 31 zł, zaś bilet ulgowy 24 zł. Dobra informacja dla rodzin podróżujących z małymi dziećmi: wstęp na teren parku jest bezpłatny dla dzieci do 3. roku życia. W Parku Wieloryba na dzieci czeka wiele dodatkowych atrakcji, takich jak szaleństwa na placu zabaw czy poszukiwania pirackiego skarbu.

Telefon500 791 752

  • Wstęp: 24-31 zł
  • Strona atrakcji: https://parkwieloryba.pl

  • Zarezerwuj sprawdzone noclegi bez pośredników!

  • ✅ Zobacz wszystkie oferty: Noclegi Rewal
    ✅ Szczególnie polecamy: Domki w Rewalu

Zobacz lokalizację:

Galeria zdjęć

Atrakcje - w okolicy

Obiekty w Rewalu

Rewal - zobacz w okolicy