Atrakcje Rewal


Park Wieloryba - Giganci z Oceanów w Rewalu

Rewal
Nie ma chyba dzieci, które nie marzą o tym, by stanąć oko w oko z rekinem, wielorybem, kałamarnicą czy innym zwierzem z głębin oceanu. Giganci z Oceanów to część Parku Wieloryba, która zabierze odwiedzających w niezwykłą morską podróż.

Korty tenisowe w Rewalu

Rewal
Kolejną atrakcją w Rewalu są korty tenisowe. Fakt ten z pewnością docenią miłośnicy sportu. Istnieje możliwość wypożyczenia na miejscu rakiet oraz piłek tenisowych. Zobacz.

Bajkowa Chata i Zombieland w Rewalu

Rewal
Wśród licznych atrakcji nadmorskiego Rewala nie zabrakło miejsc, w których poczujesz prawdziwy dreszczyk emocji. Wybierz się do Bajkowej Chaty, w której zobaczysz postacie z popularnych baśni w upiornej scenerii.

Plaża w Rewalu

Rewal
Piękna, czysta i piaszczysta plaża w Rewalu kusi pięknymi zachodami słońca, które można oglądać z wysokich klifów położonych przy plaży. Wystarczy kilka minut spacerem z centrum Rewala, by trafić do tego pięknego miejsca.

Amfiteatr w Rewalu

Rewal
Ciekawą atrakcją w Rewalu jest Amfiteatr. Jest to wyjątkowe miejsce i jedna z najciekawszych atrakcji tego miasta, ulokowane w samym centrum miejscowości.

Taras widokowy i platforma widokowa w Rewalu

Rewal
Wschody i zachody słońca nad morzem to niezapomniane świetlne spektakle. Równie niezwykle piękne są wzburzone, sztormowe fale. Wszystkie te zjawiska wspaniale oglądać na niewielkim wniesieniu, których zwykle brakuje nad polskim morzem.