Park Linowy Gibon w Rewalu

  • Rewal, Łokietka 10

Park Linowy Gibon w Rewalu Rozrywka

fot. http://www.gibonpark.pl/

Park Linowy Gibon - Rewal

Park linowy Gibon mieści się w Rewalu, przy ulicy Łokietka 10. Zabawa w parku to wspaniały sposób na aktywny wypoczynek dla całych rodzin. W parku obecnie dostępnych jest 12 tras o zróżnicowanym stopniu trudności, w tym 2 trasy szkoleniowe, ogólnie ze 153 ciekawymi przeszkodami do pokonania. Wszystkie trasy spełniają normy bezpieczeństwa, nad którym czuwają także wyszkoleni instruktorzy. Najłatwiejsze trasy dla małych dzieci znajdują się już pół metra nad ziemią, a najtrudniejsze w koronach drzew, na wysokości ok.13 metrów.

W rewalskim parku dostępna jest także darmowa siłownia zewnętrza oraz boisko do gry w bule. Na terenie parku znajduje się automat z ciepłymi napojami oraz ławeczki dla odpoczywających.

Park jest otwarty w miesiącach letnich - lipiec, sierpień oraz we wrześniu (od 10 do 17). Grupy zorganizowane przyjmowane są po wcześniejszym umówieniu się. Ceny od 5 zł za dwa przejścia najłatwiejszej trasy, do 35 zł za trudną trasę fioletową. Dostępne są również korzystne pakiety na kilka tras.

Telefon608 400 727

  • Wstęp: 5-35 zł
  • Strona atrakcji: http://www.gibonpark.pl/

  • Zarezerwuj sprawdzone noclegi bez pośredników!

  • ✅ Zobacz wszystkie oferty: Noclegi Rewal
    ✅ Szczególnie polecamy: Domki w Rewalu

Zobacz lokalizację:

Galeria zdjęć

Atrakcje - w okolicy

Obiekty w Rewalu

Rewal - zobacz w okolicy