Pomerania Fun Park Kołobrzeg

  • Kołobrzeg, Pyszka 4

Pomerania Fun Park Kołobrzeg Rozrywka

fot. https://parkpomerania.pl/

Fun Park Pomerania w Kołobrzegu

Jednym z obowiązkowych miejsc do odwiedzenia w okolicach Kołobrzegu jest znajdujący się 14 km od miasta Fun Park Pomerania. To miejsce dla całej rodziny, które łączy w sobie wiele różnych rozrywek.

Znajduje się tam między innymi zajmująca 3000 m2 sala zabaw dla dzieci. Do dyspozycji dzieci pozostają wielki statek, małpi gaj i wulkan, umożliwiający wspinaczkę. Dla miłośników zjeżdżalni w sali zabaw jest ich aż osiem. Sala jest czynna przez cały rok.

Na terenie parku często odwiedzanym miejscem jest Wioska Wikingów, czynna również cały rok. Dzięki nauce połączonej z zabawą, goście mają szansę przenieść się w czasie i dowiedzieć się, jak wyglądało codzienne życie Wikingów.
Poza atrakcjami głównymi, są także dostępne atrakcje sezonowe, w tym Wodny Świat, czy też wesołe miasteczko z licznymi atrakcjami. Oprócz tego, nie zabrakło placu zabaw na świeżym powietrzu, z ogromnymi dmuchanymi zabawkami lub kolejką dla dzieci. Ponadto Park Pomerania oferuje różnego rodzaju imprezy tematyczne i koncerty, a także spotkania dla firm.

Wstęp na teren parku jest płatny, a bilet pozwala na korzystanie ze wszystkich atrakcji przez cały dzień. 
Poza sezonem park czynny jest w weekendy, w godzinach od 10:00 do 18:00 w piątki i od 11:00 do 19:00 w soboty i niedziele. W sezonie Pomerania Fun Park zaprasza swoich gości codziennie od 10:00 do 19:00.

Telefon880 158 719

Zobacz lokalizację:

Galeria zdjęć

Atrakcje - w okolicy

Obiekty w Kołobrzegu

Kołobrzeg - zobacz w okolicy