Golf Driving Range Ustronie Morskie

  • Ustronie Morskie, Rusowo 57

Golf Driving Range Ustronie Morskie Rozrywka

fot. http://alte-farm.pl/

Golf Driving Range w Ustroniu Morskim

Ustronie Morskie jest zapierającym dech w piersiach miejscem, które szczyci się nie tylko swoją urokliwością, ale także posiadaniem wielu rozmaitych atrakcji. Jedną z najciekawszych jest z pewnością Golf Driving Range.

Jest to miejsce, gdzie można nauczyć się grać w golfa. Bardziej zaawansowani gracze z chęcią odwiedzają je w celu odbywania treningów i szlifowania swoich umiejętności. Sport ten jest niezwykle uniwersalny, odpowiedni dla każdego, niezależnie od wieku, czy też posiadanej kondycji. Nie wszyscy są bowiem sportowcami, aczkolwiek wiele osób uwielbia spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu. Pozwala to nacieszyć się kontaktem z naturą. Pole posiada 9 dołków, co sprawia, że na pewno nie będzie to czas spędzony w nudny sposób.

Golf Driving Range można odwiedzać niezależnie od tego, czy jest się członkiem klubu, a także nie trzeba kupować sprzętu golfowego, ponieważ znajduje się tam świetnie wyposażona wypożyczalnia. Atrakcja jest dodatkowo płatna, a także posiada wyznaczone godziny otwarcia.

Zobacz lokalizację:

Galeria zdjęć

Atrakcje - w okolicy

Obiekty w Ustroniu Morskim

Ustronie Morskie - zobacz w okolicy