Atrakcje Ustronie Morskie


Paintball w Ustroniu Morskim

Ustronie Morskie
Idealną atrakcją w Ustroniu Morskim dla osób, które są żądne wrażeń jest paintball. Pole paintballowe ma aż 8000 metrów kwadratowych powierzchni. Dowiedz się więcej.

Lotnisko w Bagiczu

Ustronie Morskie
Lotnisko w Bagiczu położone pomiędzy Kołobrzegiem, a Ustroniem Morskim posiada ciekawą historię. Dowiedz się więcej o tej atrakcji.

Latarnia Morska w Kołobrzegu

Kołobrzeg (13 km od Ustronie Morskie)
Kołobrzeg to jeden z większych polskich nadmorskich kurortów. Bardzo charakterystycznym budynkiem wyróżniającym się na tle miasta jest latarnia morska. Po raz pierwszy jej światło rozbłysło już w 1666 roku.

Pomerania Fun Park Kołobrzeg

Kołobrzeg (9 km od Ustronie Morskie)
Jednym z obowiązkowych miejsc do odwiedzenia w okolicach Kołobrzegu jest znajdujący się 14 km od miasta Fun Park Pomerania. To miejsce dla całej rodziny, które łączy w sobie wiele różnych rozrywek.

Molo w Kołobrzegu

Kołobrzeg (13 km od Ustronie Morskie)
Z pewnością najpopularniejszą atrakcją Kołobrzegu jest molo. Jego długość wynosi 220 metrów, natomiast szerokość 9 metrów. Sprawdź informacje o tej atrakcji.

ORP Fala - Kołobrzeg

Kołobrzeg (13 km od Ustronie Morskie)
Ciekawą atrakcją w Kołobrzegu jest ORP Fala. Ten okręt patrolowy projektu 912 powstał jako prototyp w Stoczni Marynarki Wojennej w Gdyni w 1965 roku. Zobacz więcej.