Laundry,Room,Interior,With,Modern,Washing,Machine,Near,Light,Wall

Dobra pralka do 2000 zł – polecane modele od Whirlpool

Rozglądasz się za dobrą pralką? Nie musisz przepłacać! Zobacz świetnie oceniane modele marki Whirlpool, które chwalone są za doskonały stosunek jakości do ceny. Czym się kierować przy wyborze? Dowiedz się, jaki model sprawdzi się najlepiej w twojej łazience!

Niedroga pralka – czym się kierować przy wyborze?

Szukasz pralki do 2000 zł? Zacznij od określenia, czy ma być to model ładowany od frontu czy od góry. Oba rozwiązania mają swoje zalety! Sprzęt ładowany od góry będzie dobrą opcją do niewielkiej łazienki, gdzie nie ma za wiele możliwości aranżacyjnych. Nie potrzebujesz wolnej przestrzeni przy pralce, by otwierać drzwiczki – to duże udogodnienie. Ma to jednak swój koszt – na pralce nie możesz przechowywać przyborów higienicznych, nie zawiesisz też nad urządzeniem półki ani szafki.

Inaczej jest w przypadku urządzeń ładowanych od frontu – tutaj potrzebujesz przestrzeni z przodu urządzenia, ale masz do dyspozycji wszystko, co się znajduje nad nim. Tego typu urządzenie łatwiej także umieścić w innym miejscu domu – nie tylko w łazience. Pralka w kuchni stała się normą w kawalerkach czy mniejszych mieszkaniach.

Jeśli zależy ci na pralce, za którą nie musisz przepłacać, powinieneś uważnie zwrócić uwagę na maksymalną wielkość wsadu. Zwykle mniej pojemne pralki są znacznie tańsze niż te, które pozwolą ci wyprać więcej ubrań. O ile w budżecie do 2000 zł bez problemu kupisz model o wsadzie 7 kg, tak modeli mieszczących 9 kg będzie już znacznie mniej.

Jakie inne kwestie wziąć pod uwagę? Przeanalizuj przede wszystkim:

  • klasę energetyczną;
  • generowany hałas;
  • maksymalną prędkość wirowania;
  • programy prania;
  • łatwą obsługę;
  • zastosowane technologie;
  • dokładne wymiary urządzenia;

Jakie pralki kupisz za 2000 zł wśród propozycji marki Whirlpool? Znajdziesz zarówno modele ładowane od góry, jak i te od frontu – i to o różnych pojemnościach, w tym duże, 9-kilogramowe urządzenia.

Żeby wybrać odpowiedni sprzęt, rozważ tez, jakiego rodzaju ubrania najczęściej pierzesz – pozwoli ci do dobrać odpowiedni zestaw programów prania, najlepiej dostosowanych do twojego stylu życia.

Polecane pralki Whirlpool do 2000 zł

Które pralki marki Whirlpool cieszą się największą popularnością? Zobacz chętnie kupowane produkty, które zbierają pozytywne recenzje użytkowników! Wszystkie urządzenia kosztują mniej niż 2000 zł.

  • WHIRLPOOL FFB 9258 SV PL – prawdziwa okazja! Model za mniej niż 1400 zł, w którym wypierzesz 9 kg ubrań. Zwróć też uwagę na wysoką klasę energetyczną B. Maksymalna prędkość wirowania to 1200 obrotów na minutę. Możesz skorzystać tutaj z opóźnienia startu. Wśród technologii warto wymienić FreshCare+ – oznacza ona, że nie musisz wyjmować ubrań z pralki zaraz po zakończeniu cyklu – w bębnie urządzenia mogą poczekać na rozwieszenia nawet kilka godzin. Nie zabrakło tutaj sztandarowej technologii marki Whirlpool. Szósty zmysł oznacza, że pralka wykrywa wielkość i rodzaj załadunku, na tej podstawie automatycznie dobierając parametry prania.
  • WHIRLPOOL FFD 9458 BSV PL– kolejna pojemna (9 kg) pralka ładowana od frontu – tym razem za ok. 2000 zł. Docenisz wysoką maksymalną prędkość wirowania – do 1351 obrotów na minutę. Klasa energetyczna tego sprzętu to B. Masz tutaj Szósty Zmysł i FreshCare+, spodoba ci się również Steam Hygiene. Odkażanie parą wodną pozwala pozbyć się bakterii i wirusów, a także – alergenów. Przycisk START/PAUZA pozwoli ci dołożyć pranie już po uruchomieniu cyklu – to wygodne rozwiązanie dla zapominalskich!
  • WHIRLPOOL TDLR 65230S PL/N – ładowany od góry model o pojemności 6,5 kg, który kupisz za mniej niż 1500 zł. Maksymalna prędkość wirowania to 1200 obrotów na minutę. Klasa energetyczna tego modelu to D. Zastosowano tu technologię Szósty Zmysł i FreshCare. Spodoba ci się też opcja szybszego prania i opóźnienia startu.

Chcesz odkryć inne modele tego producenta? Sprawdź pralki Whirlpool w sklepie MediaMarkt i ustaw filtr cenowy do 2000 zł. Będziesz zaskoczony, jak wiele propozycji masz do wyboru. Przeczytaj specyfikację techniczną i recenzje użytkowników, by wybrać najlepszy sprzęt do domu!