Ośrodek Wczasowy "Na Fali"

Ul. Nadmorska 15, Wicie, Morze - 250m

Zapraszamy do ośrodka wczasowego "Na Fali" w Wiciach jednej z ostatnich spokojnych wiosek nad Bałtykiem. Oferujemy drewniane, komfortowo wyposażone domki 4-5 osobowe:

  • Domki z dwiema sypialniami, salonem, aneksem kuchennym i łazienką - razem 28m2 plus taras 10 m2.
  • Domki z jedną sypialnią, salonem z wydzielonym aneksem kuchennym i łazienką - razem 24m2 plus taras 10 m2.

Wyposażenie:

  • Salon - kanapotapczan, dwa fotele, stolik, telewizor, tv sat,regały, grzejnik olejowy, dywany,wentylator.
  • Sypialnia - piętrowe łóżko 1m x 2m, łóżko dolne 1,4m x 2m, poduszki, kołdry, koce,stolik nocny z lampką,szafa.
  • Aneks kuchenny - wyposażony w kuchenkę elektryczną, kuchenkę mikrofalową, lodówkę, ciepłą wodę, czajnik elektryczny, sztućce, talerze, patelnie, garnki, płyn do naczyń,papierowy ręcznik,itd.
  • Łazienka - natrysk, umywalka, wc,inne..
  • Taras - drewniany stół z kompletem krzeseł, 2 leżaki, parawan oraz grill

Zapewniamy bezpłatne miejsce parkingowe - 1 samochód osob./domek. Teren ośrodka jest ogrodzony z wydzielonym placem zabaw dla dzieci. Na terenie ośrodka można korzystać bezpłatnie z bezprzewodowego internetu Wi-Fi. Dla niemowląt ośrodek posiada dwie wanienki oraz specjalne krzesełka do karmienia.

Zaletą ośrodka jest duża odległość pomiędzy domkami, zapewniająca gościom poczucie intymności i komfortu podczas pobytu oraz urozmaicony drzewostan. Szum morza oraz krystaliczne czyste powietrze (Natura 2000) z pewnością przyczynią się do poprawy zdrowia, regeneracji sił i miłego wypoczynku.

W pobliżu znajduje się kilka sklepów spożywczych, kilka restauracji,kawiarenek (możliwość wykupienia niedrogich obiadów domowych na cały turnus) oraz mała gastronomia w sezonie. Okolica idealna na długie spacery duktami leśnymi wzdłuż morza oraz rodzinne wypady rowerowe,np; nowo otwartą trasą rowerową Darłówko-Jarosławiec.Godnym polecenia jest również pobyt w LEONARDII w miejscowości Krupy 3 tzw.(blisko Wici) Park Edukacji i Rozrywki - wyśmienita zabawa szczególnie dla dzieci.

OPINIE GOŚCI.

  1. Super miejsce !!!!!! Cisza, spokój, wygodne domki – wyposażone w niezbędne rzeczy, duża przestrzeń między domkami -pełna zieleni. Blisko do morza. W przyszłym roku też chętnie skorzystamy z gościnności bardzo miłych Gospodarzy. Pozdrawiamy. Elżbieta i Ryszard Wieczorek z wnukami : Leną, Olą i Marcinem.
  2. Kolejny urlop za nami w tym uroczym i nader spokojnym miejscu. Właściciel nie narzeka na puste domki, więc za bardzo nie promuję tego miejsca, aby nadal pozostało takie niesamowicie spokojne, idealne do odpoczynku. Dziękujemy za gościnę i chyba ponownie do zobaczenia za rok. Rodzinka z Kaczor.
  3. Świetnie położony ośrodek. Mimo rozwoju miejscowości, nadal stanowi ostoję ciszy i spokoju w bezpośrednim sąsiedztwie morza. Na terenie dużo zieleni i kameralnych zakamarków. Domki wyposażone standardowo, czysto i schludnie. Marcin.
  4. Witamy Panie Januszu. Dziękujemy za wspaniałe wakacje i piękna pogodę /w przyszłym roku prosimy o to samo. Oczywiście myślimy już o następnych wakacjach u Państwa. Serdecznie pozdrawiamy. Do zobaczenia w Wiciach. Maria z rodziną z Sosnowca.
  5. Bylismy tam zaledwie 4 dni jako ostatni goscie sezonu:) Bylo super!!! Pogoda wrecz wymarzona jak na poczatek wrzesnia:) Baardzo spokojna okolica – tak jak lubimy:) Gospodarz przemily! :)) Wrocilismy zadowoleni i usmiechnieci Pozdrawiamy Pana goraco !Dziekujemy za mily pobyt i zyczymy wszystkiego dobrego Mamy nadzieje ze kiedys jeszcze sie spotkamy:) Magdalena, Jacek i Damianek.
  6. Byliśmy w tym roku pierwszy raz i na pewno wrócimy. Ośrodek dla rodzin z dziećmi wymarzony a okolica spokojna i piękna. Wyjeżdżając już chcieliśmy wracać, a zwłaszcza dzieciaki. Naprawdę można odpocząć i naładować akumulatory na cały rok. Gospodarz fantastyczny człowiek, zawsze pomocny i cierpliwy. Zapewne do zobaczenia w przyszłym roku. Natalia, Kuba, Gosia i Mirek :)
  7. Wakacje w Wiciu to przyjemność. W tym roku byliśmy 3 tygodnie, co pozwoliło na dokładne poznanie okolicy i pokochanie tego miejsca.
  8. Bardzo polecam Ośrodek oraz prze sympatycznych gospodarzy. W takich warunkach czas płynie wolniej a odpoczynek jest najlepszy. Wrócimy tam z pewnością. Justyna, Staś, Julek i Radek.

Więcej opinii na stronie internetowej - www.domkinafali.pl

Pokaż więcej

Udogodnienia

Lodówka ogólnodostępna
Plac zabaw dla dzieci
Internet Wi-Fi
Zwierzęta dozwolone
Obiekt ogrodzony
Obiekt strzeżony
Parking ogrodzony
Parking dozorowany
Grill do dyspozycji
Umywalnie z ciepłą wodą
Pralnia

Cennik

Cennik na sezon letni   (2023)

Ceny za nocleg kształtują się od 180zł do 360zł za dobę w zależności od domku i terminu pobytu. Pierwsze dostępne terminy od 24.06.2023r. Preferujemy turnusy 7 dniowe (od soboty do soboty) lub ich wielokrotność. Kwota należna za deklarowany termin pobytu w ośrodku płatna z góry najpóźniej w dniu przyjazdu.Nie zwracamy pieniędzy w razie rezygnacji lub nie dotrzymania uzgodnionego terminu pobytu. Wymagany jest bezzwrotny zadatek 30%  od ceny całego pobytu.

5-osobowy (28m2) pokój dzienny plus dwie sypialnie i taras.

  •  .......zł/doba
  • .........zł/doba
  • ........zł/doba
  • ........zł/doba
  •  .......zł/doba
  • ........zł/doba
  • ........zł/doba
  • .......zł/doba

4-osobowy (24m2) pokój dzienny plus jedna sypialnia i taras.

  • .........zł/doba
  • .........zł/doba
  • .........zł/doba
  • ........zł/doba
  •  ........zł/doba
  • ......../doba
  •  .........zł/doba
  • .........zł./doba
  • Weekend czerwcowy minimum 4 dni zł/doba za domek. 4-5 osób

W podanej cenie zawarte są opłaty za wodę,parkowanie na terenie ośrodka jednego samochodu osobowego na 1 domek,internet,sprzątanie końcowe,komplet pościeli 10zł./na osobę  ( ręczniki w własnym zakresie,) żelazko wraz z deską do prasowania gratis.Istnieje również możliwość skorzystania z pralki – jeden cykl 8zł.

ZAPRASZAMY.

Istnieje możliwość przyjazdu dodatkowej osoby ponad uzgodniony limit (bez względu na wiek) opłata . Jest również możliwość przyjazdu z małym pieskiem po uprzednim uzgodnieniu warunków z właścicielem.Koszt 30zł/doba.Na wyposażeniu ośrodka są dwie wanienki dla maluchów oraz 2 krzesełka-stoliki dla niemowląt.

Dodatkowe opłaty:

Za zużytą energię elektryczną wg wskazań indywidualnego licznika, który znajduje się w każdym domku, (orientacyjny koszt zużycia prądu za jeden tydzień 100zł) Opłata miejscowa (klimatyczna) na  2023r. wynosi 2,15zł od osoby za każdy dzień pobytu. 

Opłatę należy wnieść w pierwszym dniu pobytu.

Dane do wpłaty zostaną przesłane po dokonaniu wstępnej rezerwacji

W tytule przelewu prosimy zamieścić imię i nazwisko, liczbę osób i termin pobytu.

Dzwoniąc, prosimy powołać się na portal Przymorzu.pl

Dla stałych gości zniżka : 3 %
Opłata za psa (1 doba): 30 zł
Korzystanie z pralni (1 godzina): 8 zł

Zadzwoń: 517-22...

www.domkinafali.pl

Pokaż więcej

Opinie

Ten obiekt nie posiada jeszcze żadnych opinii.
Możesz dodać pierwszą opinię!

W okolicy obiektu

restauracja 300m
smażalnia ryb 300m
szpital 7000m
trasa rowerowa 100m
kościół / kaplica 3000m
przystanek 3000m
jezioro 700m
port / przystań 7000m
bank / bankomat 7000m
poczta 7000m
sklep spożywczy 300m

Galeria

Lokalizacja na mapie

Lokalizacja potwierdzona przez właściciela

Zapytaj o nocleg

Rezerwuj noclegi taniej bez pośredników !

0%
Nie pobieramy
prowizji!
Weryfikacja
obiektów!
Bezpośredni
kontakt z obiektem!

Wicie i okolice

Zobacz w okolicy