DOMKI ***ZORDON***

Ul. Wydmowa 12, Sarbinowo, Morze - 250m
Cena za osobę:
20 do 75 zł
Do morza:
250m
Termin działalności:
całoroczny
Dostępne domki:
6 osób

SERDECZNIE WITAMY!

CZERWIEC W PROMOCYJNEJ CENIE

od 15.06 do 19.06.21

WOLNE DOMKI DĄBKI

OD 10.06 DO 26.06.21

WRZESIEŃ W PROMOCYJNEJ CENIE

DOBA 120 DO 5 OS. + MEDIA

ZADZWOŃ 518 804 184

Zapraszamy Państwa na wypoczynek nad morzem do komfortowych, ocieplonych domków letniskowych w Sarbinowie. Obiekt został oddany do użytku w lipcu 2012r. Jeżeli chcą Państwo w zaciszu i spokoju z dala od miejskiego gwaru spędzić wolny czas, zapraszamy do naszych domków, które położone są w odległości 250m od morza.

W naszej ofercie znajdują się 22 drewniane domki letniskowe o powierzchni 35 m z tarasem, mieszczących od 4 do 7 osób.
Obiekt charakteryzuje atrakcyjna lokalizacja, usytuowany jest z dala od zgiełku a za razem blisko centrum Sarbinowa (ok 7 min. spaceru). Domki poosiadają nowe, bogate wyposażenie oraz gustownie urządzone, schludne wnętrze sprzyjające komfortowemu wypoczynkowi.

Zalety obiektu:

 • wysoki standard domków
 • dwie zamykane sypialnie w każdym domku
 • lokalizacja z dala od ruchliwej drogi
 • do morza i wygodnego zejścia na plażę 250m (5 minut spaceru)
 • obiekt ukierunkowany tylko na rodziny z dziećmi
 • pełen atrakcji duży, estetyczny plac zabaw dla dzieci położony na trawie (powierzchnia placu zabaw 500m2) z zadaszoną bawialnią w Statku Pirackim (dolny pokład)
 • dogodne zejście na plażę - pomost dla wózków
 • plaża strzeżona,czysta i szeroka
 • sklepy spożywcze, cukiernia, restauracja w bliskim sąsiedztwie
 • monitorowany parking
 • dostęp do internetu

Do Państwa dyspozycji w każdym domku oddajemy:

 • Salon z jadalnią – w salonie rozkładana sofa 2 osobowa, komplet pościeli, telewizor LCD, stolik kawowy, stół rodzinny do wygodnej konsumpcji posiłków
 • Aneks kuchenny – wyposażony w sprzęt AGD pozwalający na przygotowywanie posiłków (kuchenka dwupalnikowa, lodówka, czajnik bezprzewodowy, zastawa i sztućce dla 6 osób, garnki)
 • Sypialnia nr 1 – wyposażona w łóżko piętrowe (3 osobowe),pojemną komodę, komplet pościeli dla 2-3 osób, dodatkowo dla zachowania szczególnej czystości łóżek materace pokryte są dodatkowymi ochraniaczami antyalergicznymi i wodoodpornymi gwarantującymi zabezpieczenie przed wszelkiego rodzaju płynami, ochraniacze systematycznie prane gwarantują poczucie czystości i wygodnego wypoczynku
 • Sypialnia nr 2 – wyposażona w łóżko małżeńskie (2 osobowe), szafę, komplet pościeli dla 2 osób, dodatkowo, materac również zabezpieczony ochraniaczem
 • Łazienka – wykafelkowana, wyposażona w kabinę prysznicową, umywalkę, toaletę, o której sterylną czystość szczególnie dbamy
 • Taras – wyposażony w meble ogrodowe i grill
 • W każdym domku sprzęt plażowy do Państwa dyspozycji: parawan i 2 leżaki
 • Opcjonalnie: na życzenie możliwość wynajęcia łóżeczka turystycznego dla dzieci, krzesełek dla dzieci.

Cały obiekt jest ogrodzony i zamknięty dla osób postronnych. Nasz kompleks to idealne miejsce do wypoczynku z dziećmi. To właśnie dla nich przygotowaliśmy duży, bezpieczny plac zabaw wyposażony w:

 • zamek rycerski
 • chatka Kubusia Puchatka
 • piaskownica w kształcie statku
 • huśtawka
 • zjeżdżalnia
 • trampolina
 • domek na palach
 • główna atrakcja STATEK PIRACKI z dwoma pokładami
 • Nowa atrakcja dla dzieci  świetlica  wyposażona w: zabawki, gry integracyjne, stolik, krzesełka, pufy

Obok placu zabaw znajdują się leżaki, z których w trakcie zażywania kąpieli słonecznej, picia kawy można doglądać swoich pociech.
Na terenie obiektu częsciowo ogrodzony, bezpłatny parking do Państwa dyspozycji.

Serdecznie zapraszamy!

REGULAMIN!

1. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 15:00, kończy o godzinie 11:00.

2. Pozostałą kwotę za pobyt wraz z opłatą uzdrowiskową, należy uregulować w dniu przyjazdu gotówką. Na życzenie Klientów istnieje możliwość przelewu pozostałej opłaty za pobyt na 3 dni przed przyjazdem.

3. O Państwa komfortowy pobyt i spokojny wypoczynek na miejscu dba Właściciel lub uprawniony Przedstawiciel Domków ZORDON, wszelkie uwagi, usterki prosimy zgłaszać na bieżąco pod nr telefonu 518 804 184

4. Posiadamy bezpłatny parking dla naszych gości, który mieści się na terenie kompleksu Domków Nad Morzem ZORDON.

5. W naszym obiekcie obowiązuje zasada pobierania kaucji zwrotnej zabezpieczającej ewentualne szkody (100zł). Domek piętrowy kaucja (200 zł). Kaucja rozliczana jest w dniu wyjazdu po wspólnej kontroli zdawanego domku.

6. Zdanie i odbiór domku odbywa się zawsze w towarzystwie Właściciela lub uprawnionego Przedstawiciela Domków Nad Morzem  ZORDON.

7. We wszystkich domkach obowiązuje zakaz palenia tytoniu. Osoby palące prosimy o wychodzenie na taras a w trosce o czystość korzystanie z popielniczek.

8. We wszystkich domkach obowiązuje zakaz używania piecyków elektrycznych. W przypadku chłodniejszych dni zabezpieczamy Państwu własny sprzęt grzejący.

9. Nie ponosimy odpowiedzialności za pozostawione w domkach przedmioty wartościowe i pieniądze. Prosimy o zamykanie okien i drzwi w momencie opuszczania domku.

10. W związku z COVID 19 zakaz odwiedzin, na terenie obiektu mogą przebywać tylko osoby zakwaterowane.

11. W przypadku rezygnacji z pobytu, wpłacony zadatek przepada.

12. W sezonie głównym (czerwiec, lipiec, sierpień) proponujemy pobyty tygodniowe (7, 14, dniowe) od soboty do soboty (pobyty inne niż tygodniowe sprzedajemy tylko w miarę wolnych miejsc).

13. Poza sezonem pobyty w dowolnej ilości dni.

14. Nasz obiekt udostępnia dla dzieci bezpłatny plac zabaw, ale przebywanie dzieci na terenie placu zabaw może odbywać się tylko pod opieką osoby dorosłej. Wyobraźnia dzieci nie zna granic. Osoby dorosłe, rodzice, opiekunowie prawni ponoszą pełną odpowiedzialność za bezpieczeństwo dzieci i rozważne korzystanie przez dzieci z atrakcji. Miejmy pociechy na oku, nawet w trakcie wypoczynku.

15. Szanowni Państwo, w trosce o komfort pobytu naszych gości we wszystkich domkach obowiązuje bezwzględny zakaz smażenia ryby. Do smażenia ryby udostępniamy specjalne kuchenki na tarasy domków. Kuchenki wypożyczamy w Recepcji obiektu.

16. We wszystkich domkach obowiązuje zakaz chodzenia w obuwiu zewnętrznym - przede wszystkim w butach na wysokim obcasie.

17. Wszystkich gości prosimy o nie rozpalanie grilla na tarasach domków.

18. Pobieramy opłatę za media wg zużycia prądu (licznik w każdym domku) - 0,90zł/kW poza sezonem wysokim. Liczniki zerowane w dniu przyjazdu gości. Opłata za prąd rozliczana jest w ostatnim dniu pobytu w trakcie zdawania domku.

19. Nie zapewniamy ręczników kąpielowych.

20. Zastrzegamy sobie prawo odmowy zakwaterowania osób będących pod widocznym wpływem alkoholu lub środków odurzających, które zachowują się agresywnie, osoby naruszające niniejszy regulamin zobowiązane będą do opuszczenia ośrodka bez zwrotu kosztów.

21.Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za przejściowe niedogodności występujące u niezależnych dostawców spowodowane np. brakiem wody, prądu, dostępu do internetu.

22. W związku z RODO Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego UE 2016/679  z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy95/46/WE ( Ogólne rozporządzenie danych osobowych).

Informujemy, że Administratorem Państwa danych jest Łukasz Wojciuch prowadzący działalnosć gospodarczą pod nazwą WYNAJEM DOMKÓW ŁUKASZ WOJCIUCH z siedzibą w 43-374 Buczkowice, ul. Jama 503. NIP:9372553527 Nr. REGON: 242579900.

Przetwarzanie Państwa danych jest niebędne do umowy o świadcznie usług hotelarskich. Prowadzimy ograniczoną politykę prywatności, a dane przekazywane nam prechowujemy w sposób bezpieczny. Gość posiada prawo dostępu do treści swoich danych osobowych,prawo do ich sprostowania, usunięcia,jak również prawo do ograniczenia ich przetwarzania.

23. Szanowni Państwo, wpłata zadatku oznacza akceptację powyższego Regulaminu. Warunkiem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 30% wartości za cały pobyt, resztę opłaty regulujecie Państwo w dniu przyjazdu do obiektu. Zadatek prosimy wpłacać do 2 dni od momentu rezerwacji na konto : ING Bank Śląski nr konta: 74 1050 1070 1000 0023 0479 1821 , Łukasz Wojciuch ul. Jama 503, 43-374 Buczkowice

W tytule przelewu proszę wpisać: datę pobytu, nazwisko i nr telefonu.

Sprawdź nasze oferty specjalne!

Zadzwoń: 518804...

www.domkizordonsarbinowo.pl

Rozwiń więcej
Udogodnienia na terenie obiektu:
Osoby niepełnosprawne
Plac zabaw dla dzieci
Zwierzęta niedozwolone
Obiekt ogrodzony
Parking ogrodzony
Obiekt monitorowany kamerami
Grill do dyspozycji

Cena za wynajem domku dla 4 osób:
od 100 zł/dobę/domek do 300 zł/dobę/domek do 4 osób.
W przypadku 5 i 6 osoby dopłata + 30zł/dobę/osobę dorosłą, + 15zł/dobę/dziecko do lat 7

 • W sprawie rezerwacji proszę o kontakt telefoniczny: 518 804 184, 518 804 184 lub mailowy domkizordon@wp.pl
 • Warunkiem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 30% wartości za cały pobyt, resztę opłaty regulujecie Państwo w dniu przyjazdu do obiektu.
  Zadatek prosimy wpłacać do 2 dni od momentu rezerwacji na konto:
 • ING Bank Śląski nr konta: 74 1050 1070 1000 0023 0479 1821 , Łukasz Wojciuch ul. Jama 503, 43-374 Buczkowice (DOMEK NR 10 I 11)

  ING Bank Śląski nr konta: 72 1050 1070 1000 0092 3920 4002 , Genowefa Wojciuch ul. Jama 503, 43-374 Buczkowice (DOMEK NR 6, 7, 8 , 9)w tytule przelewu proszę wpisać datę pobytu, nazwisko i nr telefonu

Stawki opłaty miejscowej/klimatycznej:  od osób fizycznych przebywających w celach wypoczynkowych, szkoleniowych  lub turystycznych za każdy dzień pobytu

 • Pobieramy opłatę za prąd wg zużycia (licznik w każdym domku) – 0,90zł kW
 • W sezonie głównym preferujemy pobyty tygodniowe (7 lub 14, … dniowe), od soboty do soboty (pobyty inne niż tygodniowe są możliwe w miarę wolnych miejsc)

Dzwoniąc, prosimy powołać się na portal Przymorzu.pl

Zadzwoń: 518804...

Majówka 2021

Ten obiekt nie posiada jeszcze żadnych opinii.
Możesz dodać pierwszą opinię!

W okolicy obiektu

wypoży. rowerów 300m
restauracja 200m
smażalnia ryb 500m
apteka 1000m
kościół / kaplica 1000m
przystanek 500m
bank / bankomat 700m
poczta 1000m
sklep spożywczy 200m

Lokalizacja na mapie

Lokalizacja potwierdzona przez właściciela

Zapytaj o nocleg

Rezerwuj noclegi taniej bez pośredników !

0%
Nie pobieramy
prowizji!
Weryfikacja
obiektów!
Bezpośredni
kontakt z obiektem!

Sarbinowo i okolice

Zobacz w okolicy