Domki w ogrodach Magra

Zakrzewo 33, Darłowo, Morze - 5000m

Agroturystyka w okolicy Darłowa - zapoznaj się z naszą ofertą.

Zapraszamy Państwa do naszego gospodarstwa agroturystycznego, znajdującego się w małej pomorskiej wsi Zakrzewo.

Oferujemy trzy hektarowy ogrodzony teren z 30 arowym rybnym stawem otoczonym starodrzewiem, piękny ogród z tysiącem roślin, gniazdo bocianie zazwyczaj z trzema maluchami, ciszę i spokój a zarazem pełny komfort.Teren położony 44 m.np.morza z którego roztacza się widok na jezioro i morze (zachody słońca - efekt zachodu w morzu ).

Do dyspozycji grill:

plac na ognisko z siedziskami i stolikami (pniaki), wędki do połowu ryb w naszym stawie ( karaś, lin, dla wytrwałych karp i amur ), łódki, dziewięć rowerów. Odległości - do plaży od 6 - 7km (w zależności od rodzaju plaży - strzeżona, dzika ), do aquaparku ( jedyny w Europie z morską wodą ) 6km, do miasta 5km, do portu (połowy ryb na morzu z kutra ) 7 km, na najpiękniejsze pola i łąki na Pomorzu 20 metrów. Zapewniamy cisze, spokój z dala od zgiełku wiosek i miasteczek turystycznych, bezpieczeństwo, miłą atmosferę, komfort, pełny relaks.
Będziecie Państwo mogli również obejrzeć w naszym ogrodzie jedną z większych w Polsce kolekcji funkii (host). W tej chwili ponad 700 odmian. Odmiany od mini do ponad metrowych gigantów. Godnym uwagi i polecenia jest nasze mini pole lawendowe z 200 krzaczkami .Zbiór w czerwcu ! :)

DOMKI:

Niepowtarzalny wystrój domków, każdy w innym charakterze - zaprojektowany i wykonany przez właścicieli obiektu - tworzy domowy nastrój odprężenia, spokoju i bezpieczeństwa. Komfortowe, nietuzinkowe, drewniane, piętrowe.

Oferujemy dwa typy: łącznie dziesięć, domków, oraz apartament.

Parter domku to pokój wraz z częścią kuchenną (pełny ciąg kuchenny) oraz łazienka. W saloniku znajduje się wersalka , szafa ,telewizor , fotele i inne drobne wyposażenie zapewniające pełny komfort wypoczynku .
Piętro to - w mniejszym domku duża sypialnia z łóżkiem podwójnym i pojedynczym (zakwaterowanie do czterech osób ), a w większym dwa przytulne pokoiki z dwoma pojedynczymi łóżkami w każdym(komfort wypoczynku do pięciu osób)

Przed budynkami duże zadaszone tarasy.
W standardzie telewizja naziemna cyfrowa oraz internet (pod warunkiem posiadania własnego komputera z kartą bezprzewodową), grill (węgiel na dobry początek).
Domki stoją od siebie w odległości zapewniającej wypoczywającym pełną kameralność (gwarantujemy, że nie jest to obóz wypoczynkowy - domek przy domku), każdy ma swój niepowtarzalny ogródek.

Apartament
Całkowicie niezależna część domu z wejściem od ogrodu.
Składa się z pokóju kuchennego: ława narożnikowa, stół, telewizor, ciąg kuchenny - lodówka, kuchenka czteropalnikowa itp.
łazienki i sypialni, która usytuowana jest na pietrze. Znajdziecie tam Państwo łóżko podwójne i pojedyncze, stolik, szafki nocne

Szczegółowe ceny w zakładce "cennik"

Wysoki standard: tv sat niekodowana (Astra-kanały niemieckie) i polska cyfrowa naziemna , internet wi-fi, wieża hi fi, grill (węgiel na dobry początek).

Specjalna oferta dla grup zorganizowanych - szczegóły w zakładce "cennik"

dużo więcej zdjęć i informacji o nas znajdziecie Państwo na naszej stronie

www.magrawczasy.pl

lub w skrócie

http://www.magrawczasy.pl/maja.html

oraz

https://www.youtube.com/watch?v=89oSFlfPazU&feature=youtu.be

WAŻNE !
Wynajmujący nie ponosi innych dodatkowych (ukrytych) kosztów.
Możliwość korzystania z rowerów, łódek, łowienie rybek w stawie itp ( wszystko w cenie pobytu )
UWAGA
Bardzo prosimy o zabranie swojej pościeli (same powłoczki rozmiar - kołdra 140x200m , poduszki 70x80cm , poduszeczki 40x40cm) oraz ręczników. W przypadku braku zapewniamy Państwu nowo pakowaną bieliznę pościelową - opłata 60zł za jeden komplet. Pościel będzie Waszą własnością, którą możecie zabrać ze sobą
.

Prosimy o poinformowanie nas w momencie rezerwacji, którą opcję preferują Państwo.

Ręczniki nie są dostępne.


Dla właścicieli psów i innych stworzeń
Czworonogi są mile widziane w naszym gospodarstwie. Jednakże każdy przyjeżdżający ze swoim pupilem zobowiązany jest utrzymać czystość na terenie zagospodarowanym, tj. sprzątać na bieżąco nieczystości
(teren wolny od tego obowiązku to 1,5 ha łąki należącej do naszego gospodarstwa).Cały teren jest ogrodzony, ale pojedyncze domy nie są. Dlatego też psy nie mogą być pozostawione bez opieki, tzn. zasadą jest, że nie mogą przeszkadzać innym odpoczywającym osobom. Każdy zna swojego pupila i musi zdecydować, jak się nim zaopiekować.Opłata za psa wynosi 5 zł za dzień
Obecność innych stworzeń (od kanarka do legwana) ustalamy indywidualnie.


W sezonie "A" i "B"(wakacyjnym) przyjmujemy tylko i wyłącznie rezerwacje na pobyty zaczynające się i kończące w soboty .
Dobę wczasową (przyjazd )zaczynamy od godz 16-tej, kończymy pobyt (zwolnienie kwatery) do godz 11,30. Rezerwację dokonujemy po uprzednim ustaleniu terminu wypoczynku oraz po dokonaniu wpłaty zadatku w wysokości 600 zł za każdy tydzień pobytu (w przypadku rezygnacji z pobytu kwota ta nie podlega zwrotowi) .Całkowite rozliczenie za pobyt następuje najpóźniej w drugim dniu po zakwaterowaniu .UWAGA - Opłata pobierana jest za podany i ustalony termin rezerwacji, a nie za rzeczywisty czas pobytu. Dlatego prosimy o przemyślane rezerwacje.

Ważne:
Dokonując rezerwacji pobytu, akceptują Państwo regulamin ośrodka
Oczywiście wystawiamy faktury VAT

Bliższe informacje pod numerem

601 686 773, 504 989 232

oraz na stronie - www.magrawczasy.pl

NAPRAWDĘ WARTO ! Teren nieodkryty przez turystów !!!

Nasze atuty:
Piękne położenie, widok na morze i jezioro, staw zarybiony, bocianie gniazdo zazwyczaj z trzema maluchami, ogród z tysiącem roślin i jedną z największych w Polsce kolekcji funkii (host ) 730 odmian - ponadto cisza i spokój - z dala od zgiełku wiosek i miasteczek turystycznych .
Naszym priorytetem jest jakość a nie ilość.
Przekonaj się sam !

Serdecznie zapraszamy

Marzena i Piotr

Pokaż więcej

Zadzwoń: 504 98...

www.magrawczasy.pl

Udogodnienia

Możliwość dostawek
Ping-Pong
Lotki / Piłkarzyki
Boisko sportowe
Plac zabaw dla dzieci
Internet Wi-Fi
Zwierzęta dozwolone
Obiekt ogrodzony
Obiekt strzeżony
Parking ogrodzony
Stanowiska caravaningowe
Grill do dyspozycji
Miejsce na ognisko
Wypożyczalnia rowerów

Cennik

Cennik - rok 2022
Podane ceny są kwotami końcowymi tzn. nie ma dodatkowych ukrytych opłat typu-energia ,woda, rower, klimatyczne, końcowe sprzątanie itd. jedyna dodatkowa opłata pobierana jest za psa , i pościel (opcja)
W sezonie `A` i `B` (wakacyjnym) przyjmujemy tylko i wyłącznie rezerwacje na pobyty tygodniowe zaczynające się i kończące w soboty.

Sezon A - od 09.07 do 13.08 - ceny liczone za wynajem domku

 • domek typ większy – dwie sypialnie(zakwaterowanie do pięciu osób) - 2660 zł/tydzień (dodatkowa osoba - 210 zł /tydzień)
 • domek typ mniejszy- jedna sypialnia (zakwaterowanie do czterech osób) – 2100 zł/tydzień (dodatkowa osoba - 210 zł / tydzień)
 • apartament -zakwaterowanie do trzech osób – 1540 zł/tydzień

Sezon B - od 25.06 do 09.07 oraz od 13.08 do 27.08 - ceny liczone za wynajem domku

 • domek typ większy –dwie sypialnie (zakwaterowanie do pięciu osób ) – 2240 zł/tydzień -- dodatkowa osoba –210 zł/tydzień
 • domek typ mniejszy –jedna sypialnia(zakwaterowanie do czterech osób ) 1820 zł/tydzień -dodatkowa osoba -210 zł/tydzień
 • apartament -zakwaterowanie do trzech osób – 1400 zł/tydzień

W sezonie `C` termin rezerwacji jest dowolny – minimalnie dwa noclegi

Sezon C - od 01.04 do 25.06 - oraz od 27.08 do 31.10

ceny liczone od ilości osób

Domki typ większy

 • 1 osoba - 200 zł/doba
 • 2 osoby - 220 zł/doba
 • 3 osoby - 240 zł/doba
 • 4 osoby - 260 zł/doba
 • 5 osób - 280 zł/doba

Domki typ mniejszy

 • 1 osoba - 160 zł/doba
 • 2 osoby - 180 zł/doba
 • 3 osoby - 200 zł/doba
 • 4 osoby - 220 zł/doba

Opłata za psa, kota (sezon A, B, C) - 8 zł/doba  - 50zł/tydzień
Uwaga – Po przyjeździe płacicie Państwo   za podany i ustalony termin rezerwacji, a nie za rzeczywisty (skrócony) czas pobytu . Dlatego prosimy o przemyślane rezerwacje

korzystanie z łódek na stawie - bezpłatne (sezon A, B, C)
łowienie ryb w stawie - bezpłatne (sezon A, B, C)
używanie rowerów - bezpłatne (sezon A, B, C)
sprzęt sportowy - bezpłatny (sezon A, B, C)
ogniska - chrust i sprzęt ogniskowy - bezpłatny (sezon A, B, C )


Dobę wczasową (przyjazd) zaczynamy od godz 16-tej, kończymy pobyt (zwolnienie kwatery) do godz. 11:30-. Rezerwację dokonujemy po uprzednim ustaleniu terminu pobytu oraz po dokonaniu wpłaty zaliczki w wysokości 600 zł za każdy tydzień pobytu.

UWAGA
Bardzo prosimy o zabranie swojej pościeli (same powłoczki rozmiar - kołdra 140x200m , poduszki 70x80cm , poduszeczki 40x40cm) oraz ręczników. W przypadku braku  zapewniamy Państwu nowo pakowaną bieliznę pościelową - opłata 60zł za jeden komplet. Pościel będzie Waszą własnością, którą możecie zabrać ze sobą.

Podczas rezerwacji prosimy o informację, którą opcję Państwo preferujecie.

Ważne:

 • Dokonując rezerwacji pobytu, akceptują Państwo regulamin ośrodka
 • Ręczników nie udostępniamy

Zadzwoń: 504 98...

Pokaż więcej

Oferty specjalne

Majówka 2022

Majówka nad morzem - morze, wieś, cisza, komfort -  www.magrawczasy.pl

Zapraszamy z dziećmi nad morze - morze, wieś, cisza, komfort -  www.magrawczasy.pl

Opinie

Średnia ocena na podstawie 7 opinii
Średnie oceny według kryteriów:
Lokalizacja
6,0 / 6
Obsługa
6,0 / 6
Wyposażenie
6,0 / 6
Czystość
6,0 / 6
Udogodnienia
6,0 / 6
Cena/Jakość
6,0 / 6

Opinie dodane przez gości:
Joanna
Joanna
Dodano: 11.09.2020
Termin pobytu: 08.2020
Bajeczna "kraina" czułam się jak zatopiona w przeszłości, w ogrodzie z marzeń i snów wolność, cisza, przestrzeń. Żal było wyjeżdżać. Właściciele przemili, opiekuńczy tacy "swoi", Pani Marzena - Magiczna - było nam cuuudnie. Dziękujemy Joanna, Andrzej i Szanti.
Lokalizacja 6
Obsługa 6
Wyposażenie 6
Czystość 6
Udogodnienia 6
Cena/Jakość 6
Więcej

W okolicy obiektu

basen 7000m
stołówka 7000m
restauracja 7000m
drink bar 7000m
smażalnia ryb 7000m
apteka 7000m
szpital 7000m
ośrodek jeździecki 6000m
muzeum / skansen 7000m
kino 7000m
kościół / kaplica 5000m
przystanek 700m
jezioro 6000m
rzeka 3000m
port / przystań 7000m
bank / bankomat 7000m
poczta 7000m
sklep spożywczy 7000m
ośrodek zdrowia 7000m

Galeria

Lokalizacja na mapie

Lokalizacja potwierdzona przez właściciela

Zapytaj o nocleg

Rezerwuj noclegi taniej bez pośredników !

0%
Nie pobieramy
prowizji!
Weryfikacja
obiektów!
Bezpośredni
kontakt z obiektem!

Darłowo i okolice

Zobacz w okolicy