
Doskonale zlokalizowany nocleg w centrum Ustronia Morskiego, ok. 300m od plaży! Zamykany parking, Wi-Fi, plac zabaw, trampolina, huśtawki. Brak opłat za media i parking !
ZobaczZapraszamy na wypoczynek w pokojach gościnnych "Pod Dmuchawcem" w Ustroniu Morskim. Pokoje znajdują się w nowo wybudowanym obiekcie położonym w centrum Ustronia Morskiego (70m od Biedronki) w odległości 100m od morza (150m od zejścia na plażę) oraz 600m od basenu miejskiego składającego się z obiektu otwartego, krytego aquaparku z atrakcjami wodnymi oraz kortów tenisowych.
Zaledwie 50m od obiektu znajduje się także ogólnodostępny zespół boisk Orlik. W samym Ustroniu Morskim znajdą Państwo niezliczoną ilość punktów gastronomicznych w tym smażalni ryb i cukierni a także całą gamę wakacyjnej rozrywki takiej jak Wesołe Miasteczko, park linowy, dyskoteki oraz miejsca taneczne z muzyką na żywo.
Posesja jest ogrodzona, z możliwością parkowania samochodu oraz grillowania. Do dyspozycji naszych gości jest oświetlone boisko do gry w siatkówkę, w badmintona, także plac zabaw oraz piaskownica dla najmłodszych. Zarówno obiekt, jak i cała posesja jest bardzo czysta oraz zadbana. Pomimo, iż pokoje gościnne "Pod Dmuchawcem" znajdują się w centralnej części miejscowości, to jednak jest tu cicho i bezpiecznie, gdyż w bezpośrednim sąsiedztwie obiektu nie ma dyskotek ani miejsc tanecznych.
Oferujemy pokoje 2, 3 i 4 - osobowe w większości z balkonami. Każdy pokój wyposażony jest w WC, łazienkę, płaski TV, lodówkę, czajnik, szklanki, talerze, sztućce oraz sprzęt plażowy (koc, parawan i leżak); ogólnie dostępna kuchenka mikrofalowa, jajowar do gotowania jajek i toster. Całe wyposażenie jest zadbane.
Dokładne informacje o obiekcie, wyposażeniu pokoi, odległości od morza, placu zabaw, boisku oraz aktualny cennik noclegów znaleźć można na naszej stronie domowej: www.pod-dmuchawcem.pl
Osoby zainteresowane mogą skorzystać z całodniowego wyżywienia bądź samych obiadów w stołówce naprzeciwko obiektu. Koszt wyżywienia na stronie domowej. Także istnieje możliwość korzystania z zabiegów rehabilitacyjnych w sąsiednim sanatorium.
Doba hotelowa zaczyna się o godzinie 14.00 w dniu przyjazdu, a kończy o godzinie 10.00 w dniu wyjazdu. Po opuszczeniu pokoju można pozostawić bagaż w depozycie, zaparkować auto przy posesji, otrzymać koc i udać się na plażę. Z przykrością informujemy, iż zwierząt domowych nie przyjmujemy.
Zapraszamy również na pobyt wypoczynkowy w okresie Majówki i Bożego Ciała. Pokoje całoroczne, ogrzewane!
Szanowni Państwo! Zapraszamy od września do czerwca emerytów, rencistów a także matki z dziećmi na nadmorskie spacery, zażywanie jodu i podleczenie zdrowia. Obiekt znajduje się naprzeciwko sanatorium "Zagłębie",gdzie można korzystać ze smacznych obiadów i zabiegów rehabilitacyjnych. Bezpłatne miejsca parkingowe. Ceny posezonowe. Zapraszamy serdecznie!
Akceptujemy Bony Turystyczne oraz gwarantujemy zwrot zadatku rezerwacyjnego w przypadku zakazu prowadzenia działalności noclegowej.
Sprawdź nasze oferty specjalne!
Zadzwoń: 501 74...
Tel. 501 744 918, E-mail: pod-dmuchawcem@wp.pl
Dzwoniąc, prosimy powołać się na portal przymorzu.pl
Zadzwoń: 501 74...
Osoby zainteresowane mogą skorzystać z całodniowego wyżywienia bądź samych obiadów w stołówce obok obiektu. Koszt wyżywienia na stronie domowej.
Zapraszamy również na pobyt wypoczynkowy w okresie Majówki i Bożego Ciała. Pokoje całoroczne, ogrzewane!
Szanowni Państwo! Zapraszamy od września do czerwca emerytów, rencistów a także matki z dziećmi na nadmorskie spacery, zażywanie jodu i podleczenie zdrowia. Obiekt znajduje się naprzeciwko sanatorium "Zagłębie", gdzie można korzystać ze smacznych obiadów i zabiegów rehabilitacyjnych. Bezpłatne miejsca parkingowe. Ceny posezonowe. Zapraszamy serdecznie!
Zapraszamy na wczasy z dziećmi!
Akceptujemy płatność bonem turystycznym.
Lokalizacja potwierdzona przez właściciela
Doskonale zlokalizowany nocleg w centrum Ustronia Morskiego, ok. 300m od plaży! Zamykany parking, Wi-Fi, plac zabaw, trampolina, huśtawki. Brak opłat za media i parking !
ZobaczOferujemy komfortowo wyposażone noclegi w Ustroniu Morskim, 4-6 osobowe oraz 2-6 osobowe. Zapewniamy meble ogrodowe, grill, plac zabaw, parking, Wi-Fi. Zapraszamy!
ZobaczOferujemy noclegi w pięknej miejscowości Ustronie Morskie. W pobliżu istnieją warunki urozmaiconego spędzenia wolnego czasu. Zapraszamy na wczasy w Ustroniu Morskim!
ZobaczOferujemy noclegi 2,3,4-osobowe z łazienkami i TV o wysokim standardzie wykończenia i wyposażenia. Zapraszamy na wczasy w Ustroniu Morskim! :)
ZobaczOferujemy Państwu wypoczynek w Ustroniu Morskim w obiekcie położonym 300m od morza. Parking, samochód pod domkiem, plac zabaw, kuchnia, Wi-Fi. Zapraszamy!
ZobaczOferujemy noclegi 3-4 osobowe z łazienkami w Ustroniu Morskim. TV, czajnik bezprzewodowy, sprzęt plażowy. Na miejscu stołówka oferująca tanie i smaczne domowe posiłki.
ZobaczNasz obiekt to wymarzone miejsce dla osób poszukujących miejsca na wypoczynek w dobrych warunkach. Obiekt położony zaledwie 400m od plaży. Jesteś zainteresowany? Zadzwoń!
ZobaczOferujemy wyposażone noclegi w Ustroniu Morskim dla 2-6 osób oraz 6-8 osób. Piękny plac zabaw,parking, internet Wi-Fi. Zapraszamy na wczasy do Ustronia Morskiego!
ZobaczOferujemy tanie wczasy w Ustroniu Morskim, 2-4 osobowe w spokojnej dzielnicy w otoczeniu lasu . Na piętrach kilka natrysków i WC, lodówki. Parking, ogród, grille.
ZobaczKomfortowy obiekt położony w cichej i spokojnej lokalizacji, 500m od plaży. Bezpłatny parking, plac zabaw. Zapraszamy na wczasy do Ustronia Morskiego.
ZobaczZapraszamy na wczasy do Ustronia Morskiego. Oferujemy do wynajęcia pokoje w budynku jednorodzinnym w Ustroniu Morskim. Posiadamy w ofercie pokoje 2, 3 i 4-osobowe z ła...
ZobaczOferujemy noclegi 1-4 - osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, zaledwie 200m od plaży. Lodówka, zastaw plażowy, parking, Wi-Fi. Zapraszamy na wczasy do Ustronia Morskiego!
ZobaczWybierasz się na wczasy do Ustronia Morskiego? Oferujemy noclegi 2/3, 4 i 5 osobowe. Obiekt jest położony blisko morza. W sezonie niskim maj-czerwiec atrakcyjne ceny.
ZobaczOferujemy noclegi o wysokim standardzie 2, 3, 4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym w Ustroniu Morskim. W budynku stołówka serwująca smaczne, domowe posiłki.
ZobaczOferujemy Państwu noclegi dla 2,3 i 4 osób. Do morza 7 minut spacerkiem, a w pobliżu znajduje się park. Przed domem plac zabaw, siłownia plenerowa. Zapraszamy do Ustronia
ZobaczNaszym gościom oferujemy przytulne noclegi dla 2-3-4 osób w Ustroniu Morskim. Zapewniamy parking, grill, plac zabaw i ogólnodostępny aneks kuchenny. Zapraszamy!
Zobacz