sposob na tanie wakacje nad morzem

Sposób na tanie wakacje nad morzem – Zobacz jak zaoszczędzić!

Ceny za nocleg i jedzenie w polskich kurortach nad morzem nie należą do najtańszych, a wręcz można zauważyć, że z roku na rok jest coraz drożej. W tym artykule przedstawimy Ci kilka sposobów jak zorganizować tanie wakacje nad Morzem Bałtyckim.

💰 Zaoszczędź pieniądze dzięki tym prostym radom i zobacz jak zorganizować wakacje i urlop w atrakcyjnej cenie.

Wybierz odpowiedni nocleg na tanie wakacje

Najważniejszym krokiem do zmniejszenia kosztu urlopu to odpowiedni wybór noclegu, który będzie spełniał nasze oczekiwania pod względem kosztu jak i standardu. Z pewnością nie znajdziemy luksusowego apartamentu, który dodatkowo jest zlokalizowany w pierwszej linii brzegowej w popularnej miejscowości.

Chcąc zorganizować tani urlop nad morzem trzeba zgodzić się na pewne ustępstwa, takie jak standard i rodzaj obiektu oraz odległość od morza.

Atrakcyjne rodzaje obiektów pod względem ceny

Poszukiwania taniego obiektu najlepiej zacząć przeglądając kategorie takie jak:

Najtańszym rodzajem noclegu jest oczywiście camping lub pole namiotowe, ale jesteśmy świadomi, że nie każdego zadowoli taka forma wypoczynku, dlatego proponujemy kwatery, pokoje, pensjonaty, a nawet domki letniskowe.

Tanie domki nad morzem znajdziesz na naszej stronie 💖

Zorganizuj tanie wakacje nad morzem razem z Przymorzu.pl

Jak znaleźć tani nocleg nad morzem?

Każdy obiekt będzie się różnił pod względem ceny bez względu na rodzaj, dlatego trzeba poświęcić trochę czasu na znalezienie noclegu spełniającego nasze oczekiwania. Tutaj z pomocą przychodzi nasz portal Przymorzu.pl.

Szukając obiektu za pośrednictwem naszego serwisu możesz posortować ogłoszenia od najtańszych do najdroższych co znacząco ułatwi porównywanie obiektów. Na podstawie posortowanej listy ogłoszeń łatwiej wybrać oferty, które według nas są atrakcyjne pod kątem ceny jak i oczekiwanego standardu. Przypominamy, że im bliżej morza tym oferty będą droższe, zatem warto skupić się na obiektach nieco bardziej oddalonych od plaży. W ten sposób znajdziemy tańszy obiekt i przy okazji zadbamy o zdrowie fizyczne dzięki codziennym spacerom.

W dużych kurortach ciężej znaleźć tani nocleg, ale to też nie oznacza, że jest to niemożliwe. Jednak na potrzeby tego artykułu polecamy Państwu skupić się na mniejszych i mniej popularnych miejscowościach. Noclegi w Rusinowie cieszą się dużą popularnością wśród tych mniej popularnych miejscowości. Warto również zwrócić uwagę na noclegi Wicie, noclegi Lubiatowo, noclegi Karwieńskie Błota czy Łazy. Są to małe wsie letniskowe, w których branża turystyczna nie jest tak rozwinięta, za czym idą znacząco niższe ceny.

Wpływ na cenę noclegu ma również termin rezerwacji. Ceny za wynajem są znacząco wyższe od lipca do końca sierpnia. Jeśli nie stanowi to dla Ciebie problemu to warto wybrać się nad morze przed lub po sezonie.

Najprostszy sposób na znalezienie taniego noclegu nad morzem

Kolejnym sposobem na obniżenie kosztów za nocleg jest po prostu skorzystanie z serwisu Przymorzu.pl. Jest to zdecydowanie najprostszy krok do zaoszczędzenia pieniędzy.

Jak to działa? Korzystając z naszej strony masz bezpośredni kontakt z właścicielami obiektów, nie pobieramy żadnych prowizji za rezerwację, ponieważ rezerwujesz bezpośrednio u właściciela. Chcąc wynająć nocleg musisz skontaktować się z właścicielem poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie. Takie rozwiązanie ma swoje plusy jak i minusy.

Największym plusem jest to, że nie pobieramy żadnych prowizji za rezerwację. Ten sam obiekt na innym portalu może być nawet o 20% droższy, ponieważ musi zapłacić prowizję od Twojej rezerwacji, którą ma wliczoną w cenę za nocleg. Mając bezpośredni kontakt z właścicielem obiektu, dodatkowo możesz się targować, aby uzyskać rabat i jeszcze atrakcyjniejszą cenę.

Minusem naszego rozwiązania jest ten dodatkowy krok, który musisz wykonać w drodze do rezerwacji – wykonanie telefonu lub wysłanie zapytania noclegowego. Korzystając z portali umożliwiających natychmiastową rezerwację musisz po prostu dodatkowo zapłacić za takie udogodnienie. My przedstawiamy Ci jak zaoszczędzić na wakacjach – zdecyduj sam czy wykonanie tego dodatkowego kroku jest dla Ciebie opłacalne.

Zobacz również promocje i rabaty nad morzem.

Zaplanuj podróż nad morze z Przymorzu.pl

Przygotuj optymalną podróż

Kolejnym ważnym aspektem jak zorganizować tanie wakacje nad morzem jest zaplanowanie podróży. Z pewnością podróż samochodem jest wygodna, ale czy na pewno opłacalna? Być może optymalniejszym środkiem transportu będzie pociąg. Przekalkuluj dostępne opcje i wybierz najbardziej opłacalną, aczkolwiek trzeba wziąć pod uwagę bagaże oraz dzieci, jeśli z nimi planujemy wyjazd. Czasami jednak warto wydać nieco więcej pieniędzy na większą wygodę i spokój.

Jednakże artykuł dotyczy sposobów na tanie wczasy, zatem można rozważyć autostop, mogący być dodatkową przygodą, zwłaszcza dla młodych osób. Ostatnio jest modny również carpooling (wspólne przejazdy w celu zmniejszenia kosztów transportu). W Internecie znajdziemy wiele stron gromadzących oferty na wspólne przejazdy.


Mamy nadzieję, że dzięki nam uda Ci się zaoszczędzić 😎

Pamiętaj, że Przymorzu.pl to ✅ BRAK POŚREDNIKÓW oraz ✅ BRAK PROWIZJI