nocleg w okolicy

„Nocleg w okolicy”, czyli jak zdobyć więcej Gości

Posiadając aktywną reklamę w Przymorzu.pl z pewnością zauważyłeś przyrost zapytań noclegowych, spowodowany nowo dodaną funkcjonalnością, która od razu została pozytywnie przyjęta przez turystów. Przeczytaj ten krótki artykuł i dowiedz się jak zdobyć więcej Gości w Twoim obiekcie nad morzem, dzięki reklamie na Przymorzu.pl

Podobne obiekty w danej okolicy – Możliwość zwiększenia rezerwacji

Turyści szukający noclegu na Przymorzu.pl otrzymali możliwość wysłania zapytania do wielu podobnych obiektów w okolicy w danej kategorii. Opcja ta momentalnie zyskała popularność wśród turystów szukających noclegu na naszej stronie.

Jak to dokładnie działa?

Turysta wysyłając zapytanie noclegowe do danego obiektu, w formularzu kontaktowym ma do zaznaczenia pole czy chcę wysłać zapytanie również do podobnych obiektów w okolicy tego obiektu (np. domki nad morzem). Zaznaczając tę opcję zapytanie zostanie wysłane dodatkowo do podobnych obiektów danej kategorii w najbliższej okolicy.

Ty jako właściciel takiego obiektu dostaniesz odpowiednio rozróżnionego maila od standardowego zapytania noclegowego. Dzięki temu od razu odróżnisz czy zapytanie zostało wysłane bezpośrednio do Ciebie.

Należy tutaj zaznaczyć, że nie musisz odpowiadać na wszystkie zapytania pochodzące od turystów szukających noclegów w okolicy. To od Ciebie zależy czy będziesz chciał zawalczyć o tego Gościa.

Jakie są korzyści dla obiektów w okolicy?

Początkowo taka funkcja może wydawać się zbędna i irytująca z perspektywy właścicieli obiektów, ale czy na pewno?

Zyskujesz dostęp do większej ilości turystów, którzy są zainteresowani obiektem podobnym do Twojego. Możesz takiemu wczasowiczowi złożyć atrakcyjną ofertę dzięki, której wybierze akurat Twój obiekt.

Konkurencja na rynku jest ogromna i walka o Gości z roku na rok jest coraz większa. Tworząc tę funkcjonalność daliśmy możliwość zawalczenia o dodatkowych turystów, którzy mogą odwiedzić Twój obiekt.

korzyści z reklamy na Przymorzu.pl

Co jeśli nie chcę otrzymywać dodatkowych zapytań?

Jeśli zainteresowanie Twoim obiektem jest na tyle duże, że nie potrzebujesz zabiegać się o turystów, to możesz wyłączyć tę opcję i włączyć ponownie kiedy będziesz chciał/a.

Jak to zrobić?

Zaloguj się do Panelu Gospodarza, przejdź na stronę Edycja Profilu i odznacz pole „Zgoda na otrzymywanie na adres e-mail dodatkowych zapytań od turystów poszukujących noclegów w okolicy Twojego obiektu.„. Na dole strony kliknij przycisk „Zapisz”. W każdej chwili możesz ponownie włączyć tę opcję.


Mamy nadzieję, że wyjaśniliśmy Państwu jak działa wysyłanie zapytań do obiektów w okolicy oraz jakie są korzyści z korzystania z tej opcji.

Nie posiadasz jeszcze reklamy w naszym portalu?

Dołącz do Przymorzu.pol
Dodaj ogłoszenie na https://www.przymorzu.pl/dodaj-obiekt