Apartamenty "Dom Bałtycki" w Wiciu

Ul. Wczasowa 35, Wicie, Morze - 200m

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do Apartamentów Domu Bałtyckiego na wypoczynek w sezonie 2022. Oferujemy nocleg blisko Morza w apartamentach typu LUX w komfortowej cenie. Plaża i Bałtyk są niemal na wyciągnięcie ręki. Brak przemysłu, naturalnie czyste środowisko, duża ilość aerozolu morskiego bogatego w cząsteczki jodu, chloru i soli, łatwo dostępna i nie przeludniona plaża sprawią, że każdy doceni zalety tego miejsca.

Ofertę Domu Bałtyckiego szczególnie kierujemy do osób poszukujących wypoczynku w komfortowych warunkach apartamentu, połączonego z aktywnością w korzystaniu z dobrodziejstw Morza Bałtyckiego.

Atutem naszej lokalizacji jest zarówno cisza i spokój panujące w niewielkiej miejscowości, jak i bliskość Darłowa czy Jarosławca proponujących wiele atrakcji wakacyjnych.

Pokaż więcej

Udogodnienia

Możliwość dostawek
Plac zabaw dla dzieci
Zwierzęta dozwolone
Obiekt ogrodzony
Parking dozorowany
Obiekt monitorowany kamerami
Grill do dyspozycji

Cennik

Cena za osobę/dobę od 50 - 100 zł

C E N N I K   

0 zł GRATIS pakiet dla dzieci do lat 3 od 200 pln za apartament dla 4 osób w wybranych terminach - pakiet dzieiciecy gratis od 240 pln za apartament dla 6 osób w wybranych terminach - pakiet dziecięcy gratis

JUŻ W SPRZEDAŻY:  WEEKEND MAJOWY  -  299 PLN/dobę

 

 

Możliwy jest zakup wyżywienia: śniadania i obiady - obsługuje Stołówka Lazur

 

Cena nie obejmuje energii elektrycznej zużytej podczas pobytu oraz opłaty miejscowej pobieranej na rzecz Gminy Darłowo. Podane ceny zawierają podatek VAT. Na życzenie Klienta wystawiamy fakturę na świadczone usługi. Łazienki nie są wyposażone w ręczniki.Przyjazd ze zwierzętami domowymi wymaga akceptacji. Cena za każde zwierzę wynosi 30 zł/ dobę. Od naszych Gości pobieramy kaucję w wysokości 100 zł na poczet utrzymania czystości podczas opuszczania apartamentów.

 

Doba pobytowa zaczyna się o godz. 16:00 w dniu przyjazdu a kończy o godz. 10:00 w dniu wyjazdu. Możliwość rezerwacji obejmuje terminy od maja 2016 r.

Wstępnej rezerwacji apartamentu mogą Państwo dokonać: drogą mailową info@ dombaltycki.pl lub telefoniczną +48 509 678 568. www.dombaltycki.pl

Zadatek w wysokości 30% wartości usługi noclegowej powinien zostać wpłacony w ciągu 3 dni roboczych od momentu dokonania rezerwacji. Brak wpłaty zadatku spowoduje anulowanie rezerwacji. Pozostała kwota dopłacana jest w dniu przyjazdu gotówką. Istnieje możliwość zapłaty pozostałej kwoty przelewem, pod warunkiem wpływu środków na rachunek bankowy wynajmującego przed dniem przyjazdu.

KLIKNIJ W TEN LINK I ZOBACZ SPACER WIRTUALNY PO APARTAMENCIE I FILMOWĄ PREZENTACJE OBIEKTU !

Opłata za psa (1 doba): 30 zł
Wypożyczenie kuchenki (1 doba): 0 zł
Dla gości z Przymorzu.pl zniżka : 0 %
Dla stałych gości zniżka : 0 %
Dla emerytów zniżka : 0 %
Pobyt 14-dniowy zniżka : 0 %

Zadzwoń: +48 79...

www.dombaltycki.pl

https://www.facebook.com/wicie...

Pokaż więcej

Oferty specjalne

Bon turystyczny

Realizujemy płatnosci Polskim Bonem Turystycznym.

Opinie

Ten obiekt nie posiada jeszcze żadnych opinii.
Możesz dodać pierwszą opinię!

W okolicy obiektu

stołówka 50m
drink bar 200m
smażalnia ryb 200m
kościół / kaplica 300m
jezioro 700m
bank / bankomat 200m
market 200m
morze 200m

Galeria

Lokalizacja na mapie

Lokalizacja potwierdzona przez właściciela

Zapytaj o nocleg

Rezerwuj noclegi taniej bez pośredników !

0%
Nie pobieramy
prowizji!
Weryfikacja
obiektów!
Bezpośredni
kontakt z obiektem!

Wicie i okolice

Zobacz w okolicy